Skocz do zawartości

STALKER 54 mm żywica


axel1st

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś dwa tygodnie temu przeglądając znany portal aukcyjny znalazłem figurkę stalkera. Bez namysłu postanowiłem ją kupić, gdyż od dawna planowałem zrobić "coś" w tematyce S.T.A.L.K.E.R.-a.

 

DSCN2335_zpsd25bb937.jpg

 

Naturalnie nie byłbym sobą, gdybym nie dodał czegoś od siebie ;o)

 

DSCN2351_zpsb8d7b736.jpg

 

DSCN2353_zps26de3e92.jpg

 

Zlikwidowałem więc "dziwne coś" na plecach, przerobiłem maskę, dodałem zasobnik na nodze zamiast kabury z pistoletem. Przerobiłem także prawą rękę stalkera likwidując zestawową "broń". W jej miejsce poszedł Ak-74 z tłumikiem.

 

Zostało mi trochę szlifowania, potem podkład no i wybór malowania. Może coś w stylu frakcji "Czyste Niebo" ? ;o)

 

ss_pawe1420_09-06-13_20-39-45_limansk_zps10fb8893.jpg

 

Biorę też pod uwagę frakcje " Wolność", " Samotników/Wolnych Stalkerów" lub " Monolit"....

 

8factionsclearskyek4eo7_zpsb7f9faf7.jpg

 

Muszę zastanowić się, której opcji podołam przy moich znikomych umiejętnościach malowania figurantów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się nie czuł na siłach, to polecam polecieć jakimś oliwkowym, oporządzenie piaskowym/beżowym, też będzie fajnie wyglądało i w klimacie, generalnie figurka (jako rzeźba) mało styrana mi się wydaje :P smaczków dodałyby rozdarte spodnie albo coś jeszcze.

 

Kibicuję z pierwszego rzędu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, temat ciekawy. Wykonanie figurki zresztą też. Myślę, że najlepiej wyjdzie ta postać z Czystego Nieba. Tak przy okazji Czystego Nieba, myślę, że jest najbardziej klimatyczna ze wszystkich części całego uniwersum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, temat ciekawy. Wykonanie figurki zresztą też. Myślę, że najlepiej wyjdzie ta postać z Czystego Nieba. Tak przy okazji Czystego Nieba, myślę, że jest najbardziej klimatyczna ze wszystkich części całego uniwersum.

 

I najbardziej tajemnicza, nawet bardziej od Monolitu..

Jednak będzie coś a la wolny stalker jak nauczę się malować, to zmajstruję jeszcze jednego ( ? ) stalkera

 

fantastyczna figurka, powiedz gdzie kupiłeś? i czy są jeszcze inne do nabycia? z góry dzięki za odpowiedź:)

 

Na alledrogo, wysłałem Ci pw, niestety nie ma innych, no i pamiętaj, że to 54 mm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.