Jump to content

imt

Members
 • Content Count

  1,152
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by imt

 1. imt

  MIG-23 MF 1:32

  właśnie te zwykłe podłączenia mnie tak zaciekawiły. Ich regularność wręcz mnie urzekła. Coś niesamowitego jak na produkcję made in USSR. No może ciut przesadzam. Ale do tematu. Tam są jeszcze bloki które zapewne zrobiłeś lecz na tych fotach ich nie widać. I właśnie do pełni szczęścia może brakować tej fotki. Bez niej też jest wspaniale, ale nie mając dostępu do zdjęć oryginału można potraktować Twoje zdjęcia modelu nie jako interpretację lecz odwzorowanie. Poprzeczkę zawiesiłeś wysoko, więc wymagania też są wysokie. Chętnie skorzystam z zaproszenia. I choć jestem o
 2. imt

  MIG-23 MF 1:32

  łał. Można napisać, że zapiera dech. Lubię oglądać takie modelarstwo. Jako, że to nowy rok i nowe postanowienia ? to może spróbuję się trochę również po udzielać, a nie tylko oglądać. Brakuje mi leps zego zdjęcia ścianki zamykającej luk. Jest tam kilka elementów wartych pokazania i występujących na zdjęciu referencyjnym. Zaznaczone na Twojej fotce. Zdjęcie pokazowe sprawia wrażenie, że jest nam dużo przestrzeni, ale to może tylko wrażenie.
 3. jakiś Leo2A4 hobbybosa w piwnicy jest. Jutro zobaczę.
 4. to ma być poprawione? Jest gorzej niż było. Oglądnij trochę fotek MiG'a-21 ze szczególnym uwzględnieniem podwozia przedniego (nie musi być wersja R).
 5. statecznik, skrzydła, kadłub. Tam w zasadzie wszystko trzeba poprawić aby model był prawidłowy.
 6. MIM-23 Hawk. Próbowali czymś zastąpić AIM-54.
 7. Przesyłka w stanie idealnym dotarła na miejsce. Dziękuję.
 8. to może być ten: http://www.arcforums.com/forums/air/index.php?/topic/295343-f-15c-148-gwh-53rd-fs-52nd-fw/&
 9. tego F-15 to gdzie widziałeś?
 10. Szkoda, że zakończyło się to na malowaniu. Powierzchnie nośne jak i sterowe rakiet mają krawędź natarcia i krawędź spływu. Nie są to wycięte deski jak widać powyżej. Może można to jeszcze zmienić.
 11. imt

  Zakupy... Cz.4

  chyba nie, bo ludzie zaczną fantazjować. A tak dokładniej w temacie to dużo za dużo. Na usprawiedliwienie, jak widzę okazję (wg. mnie) to nie mogę się powstrzymać.
 12. bez spinki, uda się to fajnie. Jak nie to też ok.
 13. też fajnie. A jak nie jest za późno to zwróć uwagę na położenie usterzenia poziomego. Na zdjęciu Atlisa było tak samo.
 14. muszę poszukać filmu jak po podłączeniu zasilania wszystko co opadło po wzroście ciśnienia w instalacji się podnosi. ( bez ... ). Jednak najciekawiej wygląda z opadniętą dolna płytą .
 15. owszem jak w MiG'u przy braku ciśnienia w hydraulice (sam wiesz). Po lądowaniu tylko dwie boczne i spadochron. Prawde "pisząc" Twoja interpretacja wygląda lepiej.
 16. nawet udało mi się wpisać półprawdę. Już wyjaśniam. Do lądowania samolot mógł używać tylko dwie płyty boczne hamulca aerodynamicznego. Dolna zmniejszała by kąty natarcia przy lądowaniu (prędkość), a górna uniemożliwiała otwarcie spadochronu hamującego. To co mas otwarte przed osłonami dyszy/hamulcami aero to klapa spadochronu.
 17. no ok. W oryginale po wypuszczeniu podwozia dolna płyta hamulca była dezaktywowana. Inaczej byłaby "jednolotna". Jeszcze nurtuje mnie konfiguracja podwieszeń. Czy bomby i rakiety były podwieszane razem (poszukam i ja), oraz zakończenia rakiet (takie dekle zamiast dysz). A model fajny i ma potencjał na fajniejszy
 18. imt

  MiG-21

  na pierwszym zdjęciu (AF 612) jest MiG-21 MF, na rysunku wygląda na MiG-21 bis. Pozostałe foty to MiG-21 bis (AF-930).
 19. imt

  MiG-21

  Jeszcze raz wielkie dzięki!. Jesteś skarbnicą wiedzy o 21. Fajnie, ze temat ożył.
 20. imt

  MiG-21

  dzięki. Watro wiedzieć. Po prostu do belki dopisałem typy rakiet. Tak przy okazji 2 typy radiolokacyjnych miały prawo bytu (choćby teoretycznie)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.