Jump to content

axel1st

Members
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciag dalszy prac nad modelem- powstały drzwi (jeszcze bez zawiasów), dorobione spawy, pojawiły się pierwsze blaszki, podwozie zostało przerobione. Zaczynam prace nad uchwytem na koło zapasowe.
 2. axel1st

  T-72 M1 WP

  Pytanie czemu żaden z liczących się producentów nie wypuścił jeszcze nowego T-72M1...?
 3. Szczerze? Nie mam weny na rozgrzebanie kolejnego modelu na dłuższy czas, wnętrze jest w trumpku, ale bardzo proste, więc praktycznie i tak dłubanie od zera 😛
 4. Proszę bardzo, źródło zdjęć to strona https://www.armyrecognition.com/brdm-2_variants_wheeled_armoured_vehicle_fr/brdm-2_m-96_model_96_wheeled_armoured_vehicle_personnel_carrier_polish_army_poland_description_iden.html
 5. Ten kolor mnie zaintrygował, nie mam wyboru, będę mieszał, żaden kolor z zestawu Hataki nie pasuje :P Niestety bez, wnętrze ograniczy się do odtworzenia chłodnic, wentylatorów i oblachowania- otwieram klapy od chłodzenia. Tak, ten konkretny, bo ma zdjęcie z praktycznie każdej strony.
 6. Up ! Przecena, 100 pln z wysyłką
 7. ISU-152 Dragon 1:35 Kalki do pięciu malowań ( jedno polskie) Model nowy Cena 100 zł Możliwość wysyłki paczkomatem (15zł)
 8. Jeśli chodzi o detale płyty nadsilnikowej, to, akurat mam to obcykane, bo jak pisałem na wstępie szykują się przeróbki w tym temacie. Blaszki są spoko, wykorzystam detale adekwatne do mojej wersji - resztę (łącznie z wnętrzem) wykorzystam w projekcie czarnobylskiego "chemika" Robię konkretnie ten egzemplarz, bieżnik rosyjski:
 9. Zaczynam warsztat pojazdu z misji KFOR. Bazą będzie zestaw Trumpetera. Z dodatków koła PanzerArt, blaszki Edka, lufa Master, znaki priorytetu Toro Model. Z przeróbek własnych poza oczywistymi rzeczami typu uchwyt na koło zapasowe, drzwi i brak dodatkowych kół przewiduję lepsze chłodzenie silnika. Trumpeter w zestawie przewidział tylko zamknięte klapy chłodzenia, ja zrobię je otwarte tak, aby było widać chłodnice i wentylatory.
 10. VALKYRIA Grudziądz pojawi się ze swoją nagrodą za "Najciekawszy model sprzętu bojowego Układu warszawskiego"
 11. Opłot sprzedany- zostaje Leopard i podstawka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.