Skocz do zawartości

PUMA 1/48 ITALERI (model czwarty)


zibizk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!

 

Tym razem galeria mojego już czwartego, bardzo popularnego ostatnio na forum modelu PUMA

Model prosto z pudła, bez dodatków.

Użyta chemia TAMIYA, GUNZE, MIG, AK, ITD...

Tym razem "szlifowałem" obicia ...., a jak to wyszło ??? - hmmmm zobaczcie sami ...

 

DSC05353_zps0f46c0be.jpg

 

DSC05361_zps2d832519.jpg

 

DSC05359_zps96545379.jpg

 

DSC05349_zps0eaed868.jpg

 

DSC05335_zps8cd1dfa5.jpg

 

DSC05352_zpsb6260cc7.jpg

 

DSC05344_zps56ff68bf.jpg

 

DSC05339_zps79a85e10.jpg

 

DSC05363_zpsd7d9c101.jpg

 

DSC05347_zps63c5c157.jpg

 

DSC05345_zps0a28019a.jpg

 

DSC05331_zpsf0d31a58.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko. Szkoda tylko że kolor taki jednolity. Na takim żółtym to można konkretnie poszaleć. Obicia rzecz gustu, jedyne co moim zdaniem jest z tymi obiciami nie tak to fakt, że przeważają duże plamy i nie zawsze miejsca w których są, są miejscami logicznymi. Trochę brakuje mi zróżnicowania i kolorystycznego i wielkościowego... no i skoro są tak duże te obicia to czemu górna płyta silnika jest taka sterylna i brakuje rys i małych obić? Można by jeszcze trochę podziałać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zrobiony model. Widać duży potencjał. Antena zdecydowanie do wymiany. Jest grubsza niż trzonek do łopaty. To samo dotyczy lusterek. Małe poprawki ale warte zrobienia, bo przy dobrze zrobionym modelu bardzo dają po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziękuję za komentarze i uwagi, które wykorzystam przy moim kolejnym modelu 1/48 Panzer II C.

 

Jak dla mnie to za duże obicia zrobiłeś.

i

Kłóciłbym się z Kolegą, czy obicia są za duże. Osobiście uważam że są w sam raz.

i

Obicia rzecz gustu, jedyne co moim zdaniem jest z tymi obiciami nie tak to fakt, że przeważają duże plamy i nie zawsze miejsca w których są, są miejscami logicznymi.

 

Tak, tak ... to akurat jak napisałem we wstępie był model na którym te obicia testowałem.

Zdecydowanie muszę to jeszcze przećwiczyć.

 

Antena zdecydowanie do wymiany. Jest grubsza niż trzonek do łopaty. To samo dotyczy lusterek.

 

Antena wymieniona! Lusterka zestawowe ... przeszlifuję przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.