Jump to content

zibizk

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Augustów
 • Interests
  modelarstwo, informatyka, ...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam! Chętnie kupię oryginalne instrukcje do modeli DRAGONA: 1. https://www.mojehobby.pl/products/Pz.Kpfw.IV-Ausf.E-Vorpanzer.html 2. https://www.mojehobby.pl/products/Pz.Kpfw.IV-Ausf.D.html
 2. Fajna jedynka. Nie wygląda na usyfioną ( jak opisałeś) a wręcz przeciwnie. Góra wygląda jakby była świeżo umyta i wyczyszczona. Trochę kurzu by się przydało.
 3. Również się do takiego przymierzam tylko w skali 1:48. Chętnie więc podpatrzę co się tutaj będzie działo
 4. Fajny jest ale lekki wash by mu dobrze zrobił !
 5. zibizk

  Gąsienice

  Dzięki za podpowiedź , a szczególnie za całkowite rozjaśnienie tematu od ARNI44
 6. zibizk

  Gąsienice

  Witam! Do jakiego to pojazdu będą pasowały te gąsienice ?
 7. Świetnie wygląda ! Oj sam kiedyś o takim myślałem
 8. Witam! Może ktoś z Was jest w stanie podpowiedzieć do jakiego pojazdu można użyć tych kół żywicznych
 9. zibizk

  Program w tv

  Tak, o tego gościa mi chodziło Dzięki !
 10. zibizk

  Program w tv

  Witam! Kojarzycie może program, w którym gość ( chyba Brytyjczyk ) szuka po całej Europie pojazdów z II wojny, stara się je kupić, a potem odsprzedać dla kolekcjonerów ?
 11. Witam! Jak w temacie. Od jakiego czołgu w skali 1:35 jest lufa na zdjęciu? Nie sugerujcie się jarzmem, bo jest akurat od Panther F.
 12. Witajcie! Dzięki za komentarze Cieszę się, że Cromwell się podoba. Co do karabinów, lampy, itp. to są ważne szczegóły do poprawki i przy następnej robocie (chyba nad Shermanem) zwrócę na nie baczniejszą uwagę Takie rzeczy na żywo nie wpadają w oko, ale już zbliżenia i powiększenia na zdjęciach, bardzo je uwydatniają.
 13. Co do koloru to mieszane: Tamiya Olive Green, Dark Green rozjaśniane Flat White i Deck Tan w różnych proporcjach. Wszelkie zabiegi z Wash'ami, olejami itp. znacznie jednak zmieniły wyjściową barwę ....
 14. Witam! Przedstawiam do konstruktywnej oceny kolejny styrany jednobarwny model, który chyba ciekawiej prezentuje się na żywo niż na zdjęciach. Cromwell Tamiya, lufa RB Model, chemia - wszystko co było pod ręką A wyszło to tak:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.