Skocz do zawartości

Ford Sierra Rs Marian Bublewicz/Ryszard Zyszkowski


misioptys

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny projekt zakonczony.

Zwykle kazdy model staram sie traktowac powaznie, ale ten uwazalem za jeden z moich najwazniejszych.

Jest to tez pierwszy model w ktorym tyle sam prze- i dorabialem.

 

Zapraszam do ogladania.

Ocene pozostawiam wam.

 

2en6.jpg

 

zbal.jpg

 

1z85.jpg

 

eqey.jpg

 

03qz.jpg

 

09n9.jpg

 

Oraz kilka zdjec w plenerze:

 

gouz.jpg

 

bknp.jpg

 

2ddg.jpg

 

jb5.JPG

 

gyg8.jpg

 

4oqj.jpg

 

tn6n.jpg

 

4pbs.jpg

 

6o4y.JPG

 

4dqb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super robota. Fajnie wyglądają wystające koła z nadkoli w centralnej fotce z przodu I dlatego prosiłem w warsztacie o takie zdjęcie.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż tu można powiedzieć... Model jak najbardziej świetny. Jednak (przepraszam) ale pod kalki takie jak.. Imiona, Pl, i sponsorów mogłeś położyć biała kalk (wiem że masz:-)) bardziej by były uwydatnione tan biały kolor na nich zrobił się bardzo słaby i zmienił barwę wpadający w odcień czerwieni...: (ale ogólne super. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze

 

Sushi79 - Kalki z mf zone wygladaly jak najlepiej na szablonie, a nakladajac na model okazalo sie, ze sa strasznie przeswitujace i juz tak jakos zostalo.

 

Karol_Max - Nasz klient , nasz Pan

 

Chronologicznie, od lewej:

 

w38u.jpg

 

4qpx.jpg

 

4ue2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile slowa, daja kopa

 

A skąd ty masz taką meganke

 

Ebay uk i ukrywanie stanu konta przed zona

 

Ten Fiat 131 jest w tej samej skali co reszta modeli bo wydaje sie za duży?

 

Jest to model Tamki w skali 1/20

 

Oby tylko modeli przybywało .

 

Gotowych modeli samochodow mam 35, kilka roznych wojskowych, jakiegos scuda i caly czas glod na nowe, wiec bede kombinowal dalej.

 

 

Tylko miejsca brakuje na wystawienie, a jeszcze moje dwa szkraby zarazily sie modelowaniem i tez cos juz probuja kleic.

 

Marak - na ebay.uk jest kilka meganek, wiec jesli jestes zainteresowany pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolik - specjalnie dla Ciebie:

 

Model zrobiony kilka lat temu, jeszcze gdy wszystko malowalem pedzelkiem. Po jakims czasie odpadl przedni pas, po ponownym zlozeniu maska juz nie pasuje. Kalki mialy swoje lata, czesc z nich popekala przy nakladaniu.

Teraz juz tak dobrze sie go nie oglada, ale zaraz po zrobieniu bylem z siebie dumny

 

DSCF9909_zpsee2f7b8e.jpg

 

DSCF9910_zps1190644a.jpg

 

DSCF9911_zps5d2fd71b.jpg

 

DSCF9915_zps0139dc2a.jpg

 

DSCF9914_zps756f2a2b.jpg

 

DSCF9908_zpsfc71ba0b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

O, przegapiłem. Nadrabiam komentarz. Model bardzo mi się podoba. Wykonanie na wysokim poziomie - lakier wygląda na gładko położony, środek również robi wrażenie. Jakbym miał się czepiać, to bym się czepił kół - nie są za szerokie/ za bardzo wystające poza obrys? Ogólnie jednak, wyjątkowy okaz. Gratki.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło bardzo przyzwoicie - podoba mi sie - gratuluję kolejnej ładnej rajdówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.