Skocz do zawartości

Land Raider "FULGORIS" do Warhammera 40000


Desaxe

Rekomendowane odpowiedzi

No i postanowiłem skończyć Land Raidera do moich Pretorian - kupiony w sklepie w Gdyni, zaczęty zaraz potem i po zrobieniu w 70% 2 lata czekał na dokończenie - oto "Fulgoris" (łac. "Plujący ogniem")

 

6kdf.jpg

 

0bz3.jpg

 

u43u.JPG

 

odk9.jpg

 

tfix.jpg

 

t13o.jpg

 

kdrc.jpg

 

syvh.jpg

 

zz0f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie Panowie z kolejnym pojazdem do Space Marines postaram się bardziej

Świetnie to on wygląda w celowniku mojego Havoca z Lascannonem

No długo to on się tym widokiem nie nacieszy jak z Landka 10 termosów wyskoczy, w tym Kapelan, 4 moich Pretorian i 5 Space Wolfsów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruca, jest moc I właśnie po to biorę 3x5 Chosenów z 5 meltami/skład Otwarcie puszki - anihilacja zawartości

najpierw trzeba dać radę podejść na zasięg tych melt, a wiem z użycia "bojowego" tego wózka w grze, że rzadko się to udaje - ostatnio orkowy boss mógł co najwyżej popukać we włazy jak dobiegł...tracąc po drodze 30 chłopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tego pecha a mój kompan do grania wielkie szczęście, że .... mój landek potrafił przetrwac najwyżej do 3 tury. Zawsze, naprawdę zawsze jakiś szczęśliwy gwardzista celowniczy lascannona przynajmniej uniaruchamiał mi mój pojazd szefa. Ech parszywe życie warhammerowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jestem na tak! małe "ale"-czarne orły ci się błyszczą..a te napisy drobnym druczkiem to sam majstrowałeś i coś oznaczają??i jaki kolorkiem pryskałeś pojazda??

Kalki GW są do dupy i niestety nie złapały materiału, przez co część błonki jest półprzezroczysta i daje taki efekt. Kolor bazowy to Fenris Grey z palety Citadel Foundation (już nie produkują niestety i mam zapad dwóch słoiczków). Napisy drobnym druczkiem na pergaminach i kadłubie robiłem sam - to takie tam bajery w klimacie Space Marines - przysięgi, spisy dokonań bitwenych wozu, dedykacje od dowódców eft.

kalki Games Workshop nie należą do najfajniejszych. A czym brudziłeś dół koło gąsienic?

Dół psiknięty aerografem Humbrolem 94, a potem brązowy wash akrylowy Agrax Earthshade pozmywany w dół spirytusem i na koniec po wszystkim suche pastele zmieszane z suchym pigmentem Vallejo (nazwy nie pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.