Skocz do zawartości

The_GroverTV - Portfolio


The_GroverTV

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś postanowiłem zrobić swoje portfolio. Modele ustawiłem chronologicznie.

 

1. Spitfire MKVb/TROP HobbyBoss 1:72 - Pierwszy model sklejany razem z tatą. Bez malowania same kalki. Model dla mnie najważniejszy ponieważ z nim zacząłem modelarstwo. Nie pokazywany na forum ze względu na brak malowania.

 

1.jpg?screen

 

 

2. Challenger II "Dozer Blade" Dragon 1:72 - Drugi model, pierwszy czołg. Podobnie jak spitfire nie pokazany na forum ze względu na brak malowania. Widać też sporo kleju

 

2.jpg?screen

 

 

3. Mitsubishi Ki 46 "Dinah" Airfix 1:72 - No cóż... Zmasakrowany przez pierwsze malowanie, ale jednak sentyment do tego modelu jest. Nie pokazany ze względu na malowanie.

 

3.jpg?screen

 

 

4. Douglas SDB-5 "Dauntles" Airfix 1:72 - Próba malowania owiewki przez co przez szyby nie widać nic i dlatego nie było go na forum. Poza tym spore szpary przy łączeniu skrzydeł z kadłubem.

 

4.jpg?screen

 

 

5. PZL.37.A "Łoś" Plastyk 1:72 - Generalnie nie ma w nim nic niezwykłego. Firma taka sobie, kalki też słabe przez co jedna naderwana na skrzydle. Pierwszy Polak.

 

5.jpg?screen

 

 

6. M1 Abrams Italeri 1:72 - Drugi czołg i próby brudzenia ... węglem. Myślę, że nawet jest ok, ogólnie jestem z niego zadowolony.

 

6.jpg?screen

 

Komentarze mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że pojawiają się nowi modelarze - rodzina nam rośnie.

 

Małe rady:

1. - sklejaj wolniej - szlifuj dokładniej, nie śpiesz się, to nie jest hobby dla niecierpliwych.

2. - rzadsze farby - kilka warstw sprawdzi się lepiej niż jedna gruba jak kanapka z szynką.

3. - jeżeli jesteś w stanie zakup klej do elementów przezroczystych humbrola - Clearfix

4. - do nowych technik kup sobie jakiegoś hebla z plastyka za 12 zł i ćwicz na nim, większość z nas tak robi.

 

I jedziesz dalej

12 lat ? Słuchaj starszych i na 14 urodziny wygrasz już jakiś konkurs

 

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.