Skocz do zawartości

tamiya 1:24 Subaru Impreza WRC 98 Monte Carlo


ppu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :P

 

chciałem się przywitać bo to mój pierwszy post na forum i pierwszy model w życiu ;-)

zapraszam do ogladania i oceniania choć wiem że wiele jest jeszcze do poprawy

 

jest to dla mnie absolutnie kultowy samochód

ota5mcrae_eeqrxnp.jpg

 

 

zaczęło się tak

2014-02-1_eeqrxwa.jpeg

 

nawet jako golas bardzo mi się podobał

IMG4375jp_eeqrnpe.jpeg

IMG4552jp_eeqrnrs.jpeg

IMG4529jp_eeqrnpq.jpeg

IMG4531jp_eeqrnhx.jpeg

IMG4543jp_eeqrnhs.jpeg

IMG4545jp_eeqrnhq.jpeg

IMG4549jp_eeqrnrn.jpeg

IMG4559jp_eeqrnxr.jpeg

IMG4615jp_eeqrnxx.jpeg

IMG4626jp_eeqrnxw.jpeg

IMG4627jp_eeqrnxq.jpeg

IMG4629jp_eeqrnne.jpeg

IMG4631jp_eeqrneh.jpeg

IMG4632jp_eeqrner.jpeg

IMG4633jp_eeqrnen.jpeg

IMG4635jp_eeqrnee.jpeg

IMG4636jp_eeqrnwh.jpeg

tak wiem że nie ma osłon ale to specjalnie

IMG4641jp_eeqrnwq.jpeg

IMG4648jp_eeqrnqq.jpeg

IMG4650jp_eeqrepe.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jest źle jak na pierwszy model... Powodzenia z kolejnymi

no skoro Ty tak mówisz to robi mi się ciepło na duszy

od dawna śledzę Twoje prace i mogę tylko pogratulować umiejętności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Ci się uda to rozwierć trochę wydech i kapnij trochę czarnego do środka

pomyślę o tym, ale tam jest środek pomalowany na srebrno czego za bardzo na fotach nie widać , w zasadzie to wcześniej był czarny ale jakoś mi to nie pasowało WRC i sadzomioty TDI więc pomalowałem na srebrno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem się przywitać bo to mój pierwszy post na forum i pierwszy model w życiu ;-)

 

Ja sceptycznie po swojemu - skoro to pierwszy model w życiu, to jakie masz inne doświadczenia które Ci pomogły? Zwyczajnie jak dla mnie model ciut za dobry, jak na pierwszy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sceptycznie po swojemu - skoro to pierwszy model w życiu, to jakie masz inne doświadczenia które Ci pomogły? Zwyczajnie jak dla mnie model ciut za dobry, jak na pierwszy

 

Pozdrawiam

 

to co napisałeś bardzo mi schlebia i dziękuje

 

a historia prosta jak drut :

od zawsze lubowałem się w motoryzacji a szczególnie w rajdach, i pomyślałem żeby sobie taki model złożyć ( nigdy nie interesowałem sie szczególnie modelarstwem, bo jakoś składanie samolotów czołgów itd by mnie na pewno tak nie porwało ) , ale mam kumpla który jest modelarzem i przez niego poznałem właściciela sklepu modelarskiego, przy zakupię rozmawiam ze sprzedawcą i mówie "o super że model jest wytłoczony z niebieskiego plastiku - to nie trzeba będzie go malować " , chłopaki w sklepie zabili mnie śmiechem i powiedzieli jedno zadanie które zaważyło na wszystkim " zanim zaczniesz i spieprzysz zerknij do neta zobacz jak to chłopaki robią i poczytaj fora i dzwoń jak czegoś nie będziesz ogarniał" no i wpadłem jak śliwka w kompot ...

jak zobaczyłem jakie cudeńka robicie to postanowiłem się nie spieszyć, niektóre elementy lądowały po 3 razy w dot4 ale postanowiłem że zrobie to najlepiej jak umiem, choć wiem że wiele baboli zrobiłem ... było to wiele godzin czytania rożnych forów, dzwonienia pytania, próbowania, rzucania mięsem i robienia od nowa , ale nie ma co ukrywać że gdyby nie WY, Wasze porady które wyczytałem na tym i na innych forach i cudeńka jakie robicie, które działają niesamowicie dopingująco ten model wyglądał by jak zabawka z tesco

dziękuje wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.