Skocz do zawartości

Naczepa burtowa otwarta - Cargo Trailer Italeri


maciej_1988

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny etap pracy za mną. Ostatnio trochę czasu było...w sumie nie zostało już dużo do końca prac.

 

To co zostało do zrobienia:

- poprawić wash na ramie + lakier bezbarwny

- lakier błyszczący + wash + lakier mat na budzie - POPRAWCIE proszę jeśli taka kolejność jest zła

 

Zostaje jeszcze podłoga do wklejenia, do zdjęć jest tylko włożona. Niestety przy zrywaniu folii w 3 miejscach zerwałem lakier razem z podkładem - w kółko wraca problem złego podkładu Zastanowię się czy oklejać na nowo i poprawiać aerografem czy już samym pędzlem + "ukryję" brudzeniem...

 

Czas na zdjęcia, najpierw po malowaniu jeszcze z folią, następne bez folii z włożoną podłogą. Widać miejsca gdzie zszedł lakier - 2 miejsca z boku na dole i jedno lewy dolny róg z tyłu naczepy.

 

IMG_2598_zpsjxty38rb.jpg

 

IMG_2601_zps5wnxrjve.jpg

 

IMG_2603_zps9hxddtpy.jpg

 

IMG_2604_zpsu9yeoc70.jpg

 

IMG_2605_zpstyey8fyv.jpg

 

IMG_2606_zpsbzqsundk.jpg

 

IMG_2608_zpsdhhgkgnp.jpg

 

IMG_2609_zpsdluay8sb.jpg

 

IMG_2610_zpsferhbopg.jpg

 

IMG_2611_zpsplsiqhz2.jpg

 

IMG_2612_zps0nq7kim5.jpg

 

IMG_2614_zpsf93l2g0u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powtórzone kilka zdjęć z ostatniego etapu prac. Poprzednie się nie wyświetlają a teraz nie mogę już tego zmienić.

 

Obecnie rama jest trochę poprawiona - uznałem że jest za jasna. Polakierowana matem - praktycznie jest skończona. Górny element polakierowany Sidoluxem czeka na wash i matowy lakier.

 

IMG_2608_zpsdhhgkgnp.jpg

 

IMG_2609_zpsdluay8sb.jpg

 

IMG_2612_zps0nq7kim5.jpg

 

IMG_2499_zpsdqwv2aio.jpg

 

IMG_2489_zpsvbkly0xa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Udało się zakończyć budowę Poprawiłem malowanie, następnie brudzenie i matowy lakier.

 

Ogólnie jestem zadowolony z efektów, wiadomo jest trochę błędów, niedociągnięć ale mimo wszystko uważam że nie jest źle. Galerię dodam dopiero jak zrobię ciągnik i będzie cały zestaw do zaprezentowania. Teraz tylko kilka zdjęć.

 

IMG_0007_zpsgtem1f5i.jpg

 

IMG_0008_zpsbgrc6y9o.jpg

 

IMG_0009_zpssuapnmcm.jpg

 

IMG_0010_zps8mtecp6b.jpg

 

IMG_0013_zpsnqumilku.jpg

 

IMG_0014_zpslpc9beji.jpg

 

IMG_0015_zps12nuig7g.jpg

 

1a93f8a4-46d3-43c5-8b3e-19f25704eceb_zpsmrxm6a7r.jpg

 

IMG_0016_zpskw8ol1zc.jpg

 

IMG_0017_zpsy7m69vvy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.