Jump to content

VW Transporter T1 Samba Bus


grzro
 Share

Recommended Posts

Chciałem pokazać (bo pochwalić się to o wiele za duże słowo) model, jaki skleiłem. Pierwszy po wielu latach i w dodatku bardzo trudny. W trakcie okazywał się on coraz trudniejszy i ochota na niego mi przechodziła, bo czułem, że nie wyjdzie z tego nic dobrego. Wiem, że zrobiłem dużo błędów i daleko mu nawet do dobrego wyglądu. Ale mniej więcej wiem, gdzie i jakie błędy zrobiłem. Wiem też, że przede mną daleka droga, żeby moje modele wyglądały przyzwoicie. To był pierwszy model malowany aerografem. Następne modele jużnie będą takie trudne. Będę wybierał łatwiejsze (tańsze) i na nich mam zamiar zdobywać umiejętności. Tu przede wszystkim wyszedł brak umiejętności. Znaczenie miał też brak odpowiednich narzędzi i farbek. To wszystko zaczęło wychodzić w trakcie. Nawet spasowanie tragiczne. Skalpel nawet nie dotrwał do końca ogólnie porażka, ale nie zniechęcam się i mam nadzieję, że następnym razem wyjdzie mi coś fajniejszego. Jakość zdjęć taka jak i jakość wykonania modelu, bo robione telefonem. Ogólnie cieszę się, że skończyłem ten model, bo już na niego nie mogłem patrzeć. Nawet nie proszę o wyrozumiałość oglądających, bo wiem, że to co widać na zdjęciach, to tragedia totalna

 

80269048412705341405.jpg

 

68352976207713837696.jpg

 

Poczytam różne porady i pomysły na forum, uzupełnię sprzęt. Przede wszystkim zmienię farbki. Chcę nauczyć się malować aerografem i najbliższy model pomaluję farbkami Vallejo Air.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Miałem do wyboru wersję z zakrytym brezentem i z odsuniętym. Znaczy się plastikiem o kształcie brezentu :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.