Jump to content

VW Transporter T1 Samba Bus

grzro
 Share

Recommended Posts

Chciałem pokazać (bo pochwalić się to o wiele za duże słowo) model, jaki skleiłem. Pierwszy po wielu latach i w dodatku bardzo trudny. W trakcie okazywał się on coraz trudniejszy i ochota na niego mi przechodziła, bo czułem, że nie wyjdzie z tego nic dobrego. Wiem, że zrobiłem dużo błędów i daleko mu nawet do dobrego wyglądu. Ale mniej więcej wiem, gdzie i jakie błędy zrobiłem. Wiem też, że przede mną daleka droga, żeby moje modele wyglądały przyzwoicie. To był pierwszy model malowany aerografem. Następne modele jużnie będą takie trudne. Będę wybierał łatwiejsze (tańsze) i na nich mam zamiar zdobywać umiejętności. Tu przede wszystkim wyszedł brak umiejętności. Znaczenie miał też brak odpowiednich narzędzi i farbek. To wszystko zaczęło wychodzić w trakcie. Nawet spasowanie tragiczne. Skalpel nawet nie dotrwał do końca ogólnie porażka, ale nie zniechęcam się i mam nadzieję, że następnym razem wyjdzie mi coś fajniejszego. Jakość zdjęć taka jak i jakość wykonania modelu, bo robione telefonem. Ogólnie cieszę się, że skończyłem ten model, bo już na niego nie mogłem patrzeć. Nawet nie proszę o wyrozumiałość oglądających, bo wiem, że to co widać na zdjęciach, to tragedia totalna

80269048412705341405.jpg

68352976207713837696.jpg

Poczytam różne porady i pomysły na forum, uzupełnię sprzęt. Przede wszystkim zmienię farbki. Chcę nauczyć się malować aerografem i najbliższy model pomaluję farbkami Vallejo Air.

Dokładnie. Miałem do wyboru wersję z zakrytym brezentem i z odsuniętym. Znaczy się plastikiem o kształcie brezentu :P