Skocz do zawartości

VW Golf Mk1 GTI - Fujimi


Bubapmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Niedługo zaczynam prace nad golfem pierwszej generacji od Fujimi. Zanim prace ruszą pełną parą chciałbym zebrać więcej informacji co i jak.

 

Plan na niego wygląda że trochę gleba i inne felgi jakieś... choć co do felg to na początku będą zestawowe.

 

Teraz pytanie. Chciałem go obniżyć ale nie wiem jak do tego się zabrać bo nigdy wcześniej nie obniżałem modelu. Dużo z tym roboty? Bo nie wiem czy sens jest żebym czegoś czasami nie spartaczył.

 

892a19bb5322e326med.jpg

 

 

Z góry dzięki za pomoc. Jak rozpoczną się prace nad modelem będę wrzucać tutaj co się dzieje aktualnie z golfem ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Prace nad golfikiem się toczą. Cały czas nie mogę się zdecydować na kolor budy. Miałem na zielonkawy jednak mi się nie spodobał i dziś dosłownie pół dnia czyściłem lakier

 

Spód mam złożony jednak cały czas rozmyślam jak go obniżyć. Bo jak już koledzy wyżej pisali z przodu taka lipa a tył w miarę do obniżenia. No i nie wiem czy obniżać i coś klechcić czy po prostu poczekać aż dostanie inne felgi na mniejszych oponach i to będzie lepiej już wyglądać niż na normalnych balonach? I czy jak obniżę to będę mógł wstawić inne większe trochę felgi? Pytam bo nigdy nie miałem do czynienia z obniżaniem i nie chciałbym popsuć modelu.

 

Pozdrawiam i liczę na jakieś podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nie rozpieszczasz nas jeśli chodzi o fotorelacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to za dużo roboty nie ma w tym modelu. Golfik od Fujimi wydaje mi się słaby po tym jak został wydany przez Italeri. Fajnie że ma do wyboru parę rzeczy jak dwie kierownice, dwa komplety kół czy progi itp. A duży minus to brak silnika i przez to nie ma co zbytnio robić.

 

 

Zrobiłem parę zdjęć aby pokazać na czym 'stoję'

 

Kasta po tym jak dzisiaj pół dnia pozbywałem się koloru który mi się nie spodobał.

 

e215a9f74087713fmed.jpg

 

 

Środek (fajny pomysł to składana tylna kanapa )

 

3b5c902d6209d551med.jpg

 

 

No i podwozie...

 

43411a3e43b96350med.jpg

 

 

76b6c0d2a87cd25fmed.jpg

 

 

147672ff84a26959med.jpg

 

 

69c7f3a7cdaeb7b3med.jpg

 

 

b1b6e2331309032bmed.jpg

 

 

 

Sory za jakość zdjęć ale nie mam obecnie dostępu do cyfrówki. Mógłby ktoś pomóc z tym obniżeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.