Skocz do zawartości
kjp_a_man

Dodatkowe oznaczenia do Moasuito 1:48

Rekomendowane odpowiedzi

Nakierowany przez kolegę Marak znalazłem krój pisma Bebas Kai.

Mosquito_MeliusManu-ver_5.png

Mnie to zadowala. Zgodnie z obietnicą wektor w SVG jest do pobrania. Dziękuję kolegom za pomoc.

W szczególności dziękuję koledze MeliusManu za uzmysłowienie mi jaki trudny i kosztowny musi być ten proces.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To już wygląda dużo lepiej niż poprzednio, choć można mieć jeszcze zastrzeżenia do proporcji znaków i odstępów między nimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W szczególności dziękuję koledze MeliusManu za uzmysłowienie mi jaki trudny i kosztowny musi być ten proces.

Czy kosztowne - raczej nie, obecnie internet daje duży dostęp do bezpłatnej dokumentacji, trudne - być może, na pewno jest to czasochłonny proces i wymaga mnóstwa cierpliwości, ale efekt wart jest poświęceń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usatysfakcjonowany dokładnością projektu poszukałem wykonawcy dającego korzystne warunki.

Polecono mi kolegę, który występował ongi na tym forum pod pseudonimem „Pepsi Adam”.

Za wykonanie wydruku plus przeysłka zapłaciłem circa 25 zł.

lwIEvLRt14CGVp2zbCmw9VeWszgWcTJKZ1lMrf37ivWFzYBp7wjG5vWAR9WkEa5zAeWpiSfgmRww0-WYe4iATPLE3dzAADA3Mn4nMszSO8IgiFg1Hsn-9hOlD02q_EB3OdAxJ_Ho9x2N0H_JMtKkR0M78pyDN-mWxNdtHll4OGYlf8wHKumAgE9nxIQXdN8oj3bfqeYQZ7z-VrppY_hATLXJ1iAwdfTaiSBUlEyIzIJ7WaGcIskTLYbqrv1KFxxaXXNcTBFH7kWmEVIT7eHRwX6zAnTRAnTkjE4DU8nuiLg8EzDNVza6704p3rmdNX6CAMStnwDyRssKOWKJY-ShiX3bSYYkFYJNip93Zwna1q0Uh3W0MRpVDbM1PxEYgg7NFcnDNC9zoAGpJWWs1Oa-lwfbfcl0eVpecENquXAbX8dRPGQ_Ge-y-wrZEodb8QzahbM0BKOso8Ndm3CffkF2C3MJ4y-TVauVU4J71TAavmKCZAhsg9naiNgloSLGud1igCbRt-gEof8COMSWaoRUJzvGkSvVeyRDuxA34SjpzukJMpYW7hsjEoyFgu_Hk19PAyOt=w330-no Y0A-XjeuH53fCH2sOI4rVpFogO4G5_a-LHsetaPo7liZFTaxxko08wn3RIH7GB2wHE7NsnxVbXxGn0q4z5OaRaohwKzHcDhNHpEY68nTN3pAuCwE8KLmMvkSe5_iVFWtE08ub2-MleO0eY9gdN1lX7jgsUoiYUGteJFQl9cfaPvp_dzNQjgIFqwEKkSXh_g0C6Z4eoXd3FRxpRZSvXAM32gNw1TfnJx9Hq2CrkXHwLi5Qa-Olx_ktTyzKg6F4KtvNePMyD4Dl0HTbS9HVXrSqoQmMsEmc1e5O4nItzrKEFyYcOLNkGTiBZaess0hDyjLiQlCV_YUkLZDn2pzizzY4KxSPIMSUMBWgrajvA0hANhSWWQNtyJfTRX9aOzNjZI2Wh7HrFqvId-uPZuyWHKRIMtknVByeQMAzniC346JU7HNPyyWNXsWmkEHhhmgM1zvT18mSc_4s5fZBjDgGAeYzRTDEPwM7EqyYioPH8klHf_KGJ1yY9Sdlrgm-DCzUvFAGMkEs8R6H_qwJbL4ZFw46Uf3BX1lJUThvDZibOsgKhCC0eHuOLgtdBja69tGyfc0HHZF=w330-no

Przepraszam za jakość zdjęć. Robione komórką. Jeśli ktoś sobie życzy to strzelę porządne makro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi