Jump to content

kjp_a_man

Members
 • Content Count

  1,059
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kjp_a_man

 1. Czy to jest ta rada co poniżej?
 2. Ja w takim przypadku użyłem vallejo acrylic putty i nadmiar póki „wilgotny” starłem wacikiem nasączonym izopropanolem.
 3. И-153 «Чайка» Прямо и точно.
 4. Czym to „srebro” leciałeś?
 5. kjp_a_man

  Aerograf cz.2

  Chyba sobie powieszę nad łóżkiem.
 6. kjp_a_man

  Aerograf cz.2

  Na pytanie czy da się odkręcić już udzielono odpowiedzi, którą zweryfikowałeś. Czy twój cwancykator nie posiada takiego dzynksa zwanego w Fachsprache wihajster?
 7. Zdjęcia „kotletem” zrobione na szybko modeliku popełnionego na kolanie jako ilustracja do modelu syna: W miarę udane Zdecydowanie prześwietlone Stanowisko użyte do zdjęć. Domyślam się, że mieszkasz w akademiku. Fajne lata, aż się łęzka w oku kręci. W warunkach akademikowych możesz użyć pokazanych niżej klipsów w celu przehowywania takiej tektury na ścianie w pozycji wiszącej.
 8. Ja mam i użyczę. Odezwij się.
 9. Podpowiedziałem filmy osób, którym ufam w zakresie wiedzy modelarskiej. Wolę aby pytający sam sobie wyrobił zdanie. Dziękuję. Bardzo to miłe z twojej strony.
 10. Z jednej strony możesz powycinać krążki i ponaklejać od czoła. Z drugiej strony nie daj się wpuścić w maliny „musisz bo powiedzieli bardziej doświadczeni”.
 11. Nie podpuszczaj. Bo będzie jak w Панцирах
 12. Oj tam. Czeska firma — czeski błąd.
 13. Alclad primer Badger stynylrez Vallejo Surface Primer Dwa ostatnie używałem i ładnie się „naciągają” na powierzchni.
 14. Wśród filmików Plasmo jest trochę o malowaniu. Dla nowicjuszy proponuję filmiki Quick Kits. W obu wypadkach proponuję zajrzeć do najstarszych.
 15. Czyli oferowany aerograf jest tak dobry, że dorzucasz do niego pięć modeli?
 16. No I chycił. Pozostaje czekać na wynik.
 17. Widzę, że „formy nie straciłeś” 😊
 18. Moje subiektywne wrażenie jest, ze praca z „akrylami” jest łatwiejsza niż z olejami. Jeśli dobrze ci z emaliami olejnymi to poza Humbrol i Tamiya warto wypróbować Xtracolor i ModelMaster. Ad meritum — gdybyś był z Warszawy z chęcią użyczyłbym Ci warsztatu. Jeśli będziesz odwiedzał i miał czas — zapraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.