Jump to content

kjp_a_man

Members
 • Content Count

  1,010
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by kjp_a_man

 1. kjp_a_man

  Aerograf cz.2

  Potwierdzam moim doświadczeniem. Maska przeciwpyłowa nie wychwytywała chemii zawartej w farbach Tamiya TS. Cztery lata temu kupiłem dla siebie i syna półmaski JSP Force 8, go były tańsze niż 3M. Używamy — jest OK. Filtry są czytelnie pooznaczane co ułatwia szybkie rozpoznanie kategorii ochronnej.
 2. Super! Bezpośrednio, czy za pośrednictwem IBG?
 3. kjp_a_man

  test imgur

  Działa. Tu masz więcej przykładów.
 4. Już go robisz. Tak jak tam sugerowano zapoznaj się z praktyką olinowania. Niktórzy producenci oferują (drogo) gotowe turnbuckles. Zacny wybór. Wydaje mi się, nie sprawdzałem, że już nie produkują. Rozeznaj się jak z możliwością zakupu. Gdybyś chciał zrobić z Academy to chyba ciągle można kupić blachę parta S32030. Ja zamówiłem szablony w montex. Teraz dodatkowo masz Pmask. Kalkomanie na zlecenie drukuje „pepsi Adam”
 5. „Człowiek się uczy całe życie” więc proszę naucz mnie jak samoloty NATO dzieli sie na wschodnie lub zachodnie.
 6. scale model aicraft rigging
 7. Wreszcie miałem czas — zdjęcia moje zrobione w dniu 2019-06-15: Czy tak „prześwietlone” zdjęcie jak powyżej coś wnosi? Tak jak pisałem wcześniej sprężarka nie jest częścią pojazdu. Sorki, że tyle wnętrza ale urzeka. Przez prawie półtorej godziny dzielnie walczyłem z brakiem szerokiego kąta. Dopiero na koniec zorientowałem się, że ciągle mialem założoną „długą lufę”. Na koniec jedna panoramka.
 8. Ci dwaj wykazali się niemieckim poczuciem humoru i specjalnie ukurzyli, żeby modelarzom po wojnie utrudnić życie. Ja wam powiadam — musicie mi wierzyć.
 9. To nie były problemy z samym forum, tylko z DNS. Brawo Chrystian, że w weekend daliście radę zmusić dostawcę udsługi do naprawienia!
 10. Zdjęcia mojego syna zrobione w dniu 2019-06-15: Ułożone na podłodze elementy kompresora pochodzą z innego pojazdu i są wyłącznie składowane. Ja część zdjęć przenaczyłem na panoramki, więc potrzebuję chwilę czasu na obróbkę. Postaram się wrzucić moje zdjecia jutro albo pojutrze.
 11. Panowie, Dajcie gościu spokój … będzie się uczył — będą zamawiać.
 12. Byłem na prelekcji pani Alicji Szalskiej. Produkuje latawce. Organizuje festiwale latawcowe. Ma dużo wiedzy praktycznej. Chętnie się dzieli doświadczeniem. Pamiętam, że o takich zagadnieniach też mówiła w rozmowach po prelekcyjnych. Powodzenia!
 13. Brawo! Nadal jedziesz na dwa etaty?
 14. W razie jak byś potrzebował zamienników: Kalkomanie Techmodu Kalkomanie HGW Na pewno istnieje jeszcze sporo innych.
 15. Revell 04745
 16. Pozwolę sobie zadać pytania. Czy mógłbyś krótko opisać wady i zalety suwmiarki elektronicznej YATO? Czy przyrząd przytrzymujący szybkę to „pęseta podciśnieniowa”? Czy samoróbka, czy zakupiony? Czy mógłbyś krótko opisać wady i zalety?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.