Skocz do zawartości

su 100 dragon w zimowym kamo


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajny model - brakuje mu lekkiego dopieszczenia ale i tak jest git. Jesteś z Kielc, obserwuje twoje prace i naprawdę się rozwijasz.

Dostaniesz ode mnie nagrodę - idź do sklepu modelarskiego na Placu Wolności - coś tam będzie na ciebie czekało - powiedz że przyszedłeś od Sebastiana.

 

Ps. Jest to pojazd w barwach 1 Gwardyjskiego Korpusu Zmechanizowanego, Węgry 1945. Jeśli tak to zauważcie - przed chwilą był podobny SU 100 na forum. Rożnica powalająca na plus.

Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ci bardzo. Lecz nie ukrywam że jestem mile zaskoczony tym iż ktoś jednak tu zwraca uwagę na postępy "młodzieży".

Mam pytanko: mówisz o harcerzu czy o polami sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam modlemastersow oraz vallejo plus pigment miga dark mud, a resztę robię sam z rzeczy otaczających nas Z farbami dla artystów nie eksperymentowałem jeszcze. Długo siedzisz w modelarstwie kieleckim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie robi [w oryginale było orbi, ale poprawiłem] niesamowite wrażenie. Powiedz mi jak uzyskujesz ten odcień "żółtego," jakie farb dokładnie stosujesz??

 

edit by sokol - aby było wiadomo do czego odnosi się post Gulusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a jakich numerów używasz z valejro, bo jak dla mnie ich dark yellow jest za zielony. Może mi coś doradzisz, bo ja zawsze robię tła humbrolem 94, potem na to kładę mocne czarne cienie, a następnie kolejno warstwy akryli spod których prześwitują ciemniejsze cienie. Ewentualnie potem robie płukankę lecz prawda tak ze co pancerniak niemiecki to inny odcień tego żółtego.

 

Tu daje linka do pewnej dioramki: http://juntama-juntama.hp.infoseek.co.jp/model_enemyplane.html

 

I właśnie taki kolor żółty, jaki na niej występuje, na pojazdach pragnę osiągnąć ale nie bardzo wiem jak.

 

A co do twej panterki: jak na nią sie patrzy to człowiek ma wrażenie, że nigdy nie osiągnie takiego poziom. Przede wszystkim świetnie wycieniowane koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humbrol 103 a nie 107 jako baza, a valleyo to mieszanki na oko.

103 to kolor jaki chcesz osiągnąć, pokazując te zdjęcia dioramki na 100% Ci to mówię i nie ma odpowiednika tak dobrego wśród innych.

Jakub jeśli chodzi o fakturę to długa opowieść, ale prosta w wykonaniu, dziś nie mam czasu jeszcze w pracy jestem jak będę miał chwilę to ci dam na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.