Skocz do zawartości

Milites Christi 75mm


damien77

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowilem dodac jeszcze jedna figurke ktora niedawno ukonczylem.Malowalem ja glownie akrylami ale weathering zrobilem olejami oraz uzylem pigmentow Ammo of Mig.w figurce brakuje jednaj rzeczy mianowicie sztyletu,mie mam pojecia jak to zrobilem ale musialem go wyrzucic z odpadami przy wycinaniu elementow.To chyba tyle,komentujcie.

 

DSC03611.JPG

DSC03612.JPG

DSC03613.JPG

DSC03614.JPG

DSC03615.JPG

DSC03617.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedys przerylem caly smietnik w poszukiwaniu kokardy na furazerke... A ona se przykleila sie od spodu do jakiegos fanta na biurku...

 

Szkoda tego sztyletu, napewno by wzbogacil figure ale coz, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Figur jak zwykle fajny, nie zawodzisz mnie, zawsze z checia ogladam Twoje prace. Jedyne co mi sie rzuca w oczy (choc moze to zdjecie przeklamuje) jakby miecz nie skladal sie w osi nad dlonia i pod nia. Ale, jak mowie, moze to zdjecie przeklamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje z tym mieczem,jest to wina odlewu.Z czasem jak juz opanuje malowanie bede kupowal oryginalne figsy a poki co to cwicze na tanioszkach z allegro a w nich zawsze jest cos co mozna im zarzucic,Fajnie ze Ci sie podoba ,troche to inna tematyka niz ta ktora zazwyczaj na forum widzimy ale ja maluje to co mi sie akurat podoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I slusznie, o wyborze fantow do kolekcji i samej kolekcji decyduje wlasciciel, i to jest w tym najlepsze. Ja mimo swoich zainteresowan nie zamykam sie w zachwycaniu sie tylko tym co w moich kregach. Poza wszystkim mam szacunek dla kazdej formy pasji bo to jest to co pokazuje ze czlowiek jest cos wart, cos wiecej niz tylko kolejna sztuka w stadzie ktora pracuje, zarabia po to zeby konsumowac a wolny czas spedza na chlonieciu papki z TV. Pasja zawsze swiadczy na plus o czlowieku. Chyba ze ktos z pasja robi komus krzywde, to wtedy nie...

 

Ale ad rem, skoro to jest cwiczenie to mysle ze mozesz przejsc do robienia figsow na serio, moze ktos ma inne zdanie ale jak dla mnie trening dla Ciebie sie juz skonczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.