Jump to content

pedzelek

Members
 • Posts

  1,171
 • Joined

 • Last visited

Reputation

9 Neutral

Personal Information

 • Location
  POLAND

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam sprawny kompresor. Wszystko w zestawie tak jak na zdjęciu. Filtr+wąż gratis. Sprzedaję ponieważ obecnie nie mam czasu na modelarstwo. ciśnienie - 3 bar 119zł + wysyłka -ok(15zł)
 2. manierka wisi za wysoko przyjrzyj się : http://www.info-pc.home.pl/whatfor/baza/ekwipunek.htm Po za tym tak jak wyżej koledzy pisali. Rzuca się głównie usytuowanie figurek:" tak aby było". Kolejna sprawa to drabina wygląda mało przekonująco. Malowanie jest super!
 3. zdjęcia trochę za zbyt jaskrawe. Można o jeszcze jedną normalną fotkę ? Model bomba!
 4. Jak zwykle twoje prace są niesamowite! Oraz ich styl w moim guście ?
 5. podaj emaila wyślę Ci poradnik "jak robić błoto" bo to co zrobiłeś to mieszanka jakieś szpachli z farbą i nie wygląda to za fajnie.
 6. Wykonanie rewelacja!. Jednak wolę pełnowymiarowe dioramy/winetki
 7. temat z " 29 Maj 2017 " Ale okej odpowiem akurat przypadkowo trafiłem tutaj. Worki to armo coś tam kupione kiedyś w jadarhobby. Już ich nie produkują. Można spróbować swoich sił i samemu stworzyć z jakiegoś podobnego materiału.
 8. Miałem to samo napisać Jeśli fixera jest dużo to pigment w małej ilości może się rozpuścić i będzie jak farba. Proces należy odwrócić. Mniej płynu ,a więcej pigmentu. Pigment wielu rzeczy się trzyma i to nie musi być zawsze koniecznie "fixer". Ogólnie to nad pigmentem czasami ciężko zapanować dlatego najczęściej stosuje je jako podłoże na dioramę (błoto, ziemia)
 9. Podoba mi się. Brudzenie nie nudne. Dużo szczegółów. ?
 10. No stary super! Mi się podoba. Jak na 1tank to brudzenie kół,gąsienic jest naprawdę bardziej niż zadowalająco :) Reszta też. Paczkę papierosów z czego robiłeś - tam przy hełmie ?
 11. Sporo tego. Ile czasu ją robiłeś? Mi się podoba. Aczkolwiek nie moja skala ale przyciąga uwagę. Bardzo dobra robota!
 12. Efekciarski Mi się bardzo podoba.
 13. Posiadam taki zestaw tylko nie wiem do czego były używane skrzynie 1,2,3 może ktoś podpowie co się w nich znajdowało? "Ammunition Transportational Containers, Allies - WWII PlusModel - Nr. 118 - 1:35"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.