Skocz do zawartości

Meyer & Meyer


lauoli00

Rekomendowane odpowiedzi

W warunkach polowych golił to mu krzywo wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimowy prawie skończony jeszcze troczki tu i tam, trochę elementów metalowych, lornetka zakończona,

6513f171e8ca.jpg

początki camo na letnim Kurcie, lornetka ukończona

c6b098784710.jpg

na razie zdjęcia takie sobie, poglądowe

f718009e40a5.jpg

oczywiście trzeba jeszcze podmalować tu i tam, rączki - podkład, wycieniować galanterię skórzaną. Jak na moje umiejetności to mniej więcej tyle wyciągnę z tego typu camo, a oto oryginał

e59ed9f55a62.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej skali (35) tego camo nie zobaczy nikt, widziałem gdzieś kiedyś na necie ten kamuflaż w 75 mm też ciężko namalować, będzie jak jest może na lepszych zdjęciach lepiej widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prawdzie to problem raczej ze zdjeciem niz wykonaniem kamuflażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy to jest moja opinia. Otworzyłem fotkę, powiekszyłem i stwierdzam że kamo może nie takie jak byś Ty to zrobił Damian ale złe też nie jest. Niemniej widać też jest nie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W powiekszeniu widac wiecej mankamentow,po pierwsze w twoim wykonaniu góruje ciemna zielen a na kurtce ktora jest pod spodem widac wyraznie ze dominuje jasniutki zielony,wzor kamuflazu tez odbiega od oryginaly, na twarzy widac bardzo duze kontrasty pomiedzy warstwami farby,wiem ze to mala skala i ciezko sie maluje cieliste elementy ale wierz mi ze mozna to zrobic lepiej,dlonie musisz dopracowac. Na kurtce brakuje outliningu , wszystkie kieszenie ,kolnierz oraz guziki powinienes zaakcentowac .Cienie na zalamaniach w kurtce pociagnij czarnym pigmentem to nada jej troche ksztaltu , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w górnej części nie wyblakłej moim zdaniem jest ciemna zieleń, napisałem "rączki - podkład", wcześniej pisałem mordy do glazowania, a w różnych camo plamach nie możesz dać w fałdy jednego ciemnego łosza, tylko w kolorach plam, w jednolitym malowaniu to inna kwestia. W tym camo nie zrobisz linii zewnętrznych plam, trzymając proporcje najmniejszych plam, bez których camo traci na wyglądzie. Na pewno widziałeś malowane camo tylko w kilka największych plam. I jak to wygląda?

I jeszcze co do kolorów, czasami to camo nazywano ,,smoky" od ciemnego odcienia

c7bccfebb0a3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem także wcześniej, o czym na pewno wiesz, że modele w każdej skali jakoby oglądane z pewnej określonej odległości. Na każdej figurze w dużym powiększeniu znajdziesz niedoróbki i fafrocle nawet u naszych krajowych mistrzów pędzla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurtki mogą być różne, chodzi o odcień wzoru, a o podkreśleniu fałd i okolic kieszeni myślałem i dalej myślę. Odstawię teraz figsy i zacznę podstawkę, będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak gostek w szaliczku bardzo ladnie wyszedl, to drugi jest calkowicie do poprawy. Nie walcz z jakims wybitnym kamuflazem bo i tak w tej skali nie bedzie dobrze widoczny, walnij klasyke tj;

 

http://nestof.pl/towar/feldbluse-m44-erbsentarn-hiki

 

albo taka

 

http://nestof.pl/towar/feldbluse-m44-erbsentarn-groszek-replika-bluzy-ss

 

i masz swiety spokoj. ( pamietaj cieniowac poszczegulne kolory podczas malowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z braku czasu plan na dwie oddzielne podstawki legł w gruzach. Skupię się na jednej scenerii i dodam nowego typa. Jest to dragon lekko przerobiony, dorzucę jakąś beczkę jako koksownik, pudło skrzynkę i coś tam. Figurant niesie resztę ostatniego płotu we wsi, palą czym się da np, drogowskazy ruskie....

8b2a4c4c4eef.jpg

 

b848d2161ce6.jpg

letni kurt musi trochę poczekać na takie coś (nawet ta sama jednostka)

a3d2e7ebe8e9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.