Skocz do zawartości

Podklad alclad


lookas87

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że kończy mi się mr. Surfacer 1200 zastanawiam się nad kupnem kolejnego ponieważ lepszego raczej nie ma mimo częstych problemów przy rozcienczaniu. Ale ostatnio nabyłem parę specyfików alclada i są naprawdę super więc pomyślałem i o podkladzie i tutaj pytanie do was czy ktoś miał styczność z Grey Primer & Microfiller alclada ? Podkład jest już rozcienczony więc nie będzie problemów jak w przypadku mr. Surfacera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja mam stały kontakt z podkładami alclada - co prawda często nakładam farby alclada na primer gunze ale są niektóre kolory które nie uzyskają efektu na szarym podkładzie dlatego posiadam na warsztacie czarny podkład alclada należy go stosować np pod gun metal, titanum ale również pod kolory mające dać specyficzny efekt jak chrom - co prawda w tym drugim przypadku czytałem że można wypróbować czarny gloss np humbrola - ponoć uzyskuje się lepszy efekt ale jeszcze nie próbowałem; podkłady alclada są przede wszystkim praktyczne ponieważ nie trzeba ich rozcieńczać i używa się ich błyskawicznie ale niestety nie idzie to w parze z wydajnością i ceną jaką trzeba za nie zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że kończy mi się mr. Surfacer 1200 zastanawiam się nad kupnem kolejnego ponieważ lepszego raczej nie ma mimo częstych problemów przy rozcienczaniu. Ale ostatnio nabyłem parę specyfików alclada i są naprawdę super więc pomyślałem i o podkladzie i tutaj pytanie do was czy ktoś miał styczność z Grey Primer & Microfiller alclada ? Podkład jest już rozcienczony więc nie będzie problemów jak w przypadku mr. Surfacera

 

Jakie masz problemy z rozcieńczaniem surfacera?

 

Ja bym nie rezygnował z żadnego. Jedną z metod uzyskiwania różnych odcieni blach z pomocą alcladu jest zrobienie zróżnicowanego podkładu. Np. czarny błyszczący po całości i niektóre panele surfacerem 1200. Jeden alclad później na całość da delikatnie zróżnicowane panele.

 

 

dlatego posiadam na warsztacie czarny podkład alclada należy go stosować np pod gun metal, titanum ale również pod kolory mające dać specyficzny efekt jak chrom - co prawda w tym drugim przypadku czytałem że można wypróbować czarny gloss np humbrola -

 

Jest jeszcze wart wspomnienia czarny surfacer 1500 gunze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.