Skocz do zawartości

PZL SOKÓŁ W-3RL 0417 AJ-Model


vader9

Rekomendowane odpowiedzi

wuwumaster tak to są blaszki ale ze starego ksero ( arkusz cieniutkiej blachy) i drut z transformatora od kolegi piva, całość wykonana w moim pokoju

0910c7ddc5779e79m.jpg

 

maverick0909 - pierwszy post i od razu że się nie podoba ładnie to tak ale tak na poważnie łopaty rzeczywiście na tych foktach jakieś takie proste można by je podgiąć może w wolnej chwili, natomiast co do krytyki malowania - prosiłbym o bardziej precyzyjne i konstruktywne uwagi co bym wiedział o czym mowa to się czegoś nauczę, jak już pisałem dopiero zaczynam przygodę z aerografem a dokładniej wczoraj wieczorem dokonało się pierwsze malowanie. Wrażenia - fajna sprawa tylko zeby jeszcze tyle roboty z myciem nie było

403873d6c306cdbcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dziękuje za ciepłe słowa. Ubolewam tylko że jestem jedyny Sokolnik, a źle być samotnym, czekam na inne W-3 Sokół na forum

Tak mnie podbudował ten temat no i Twój model, że postanowiłem obok moich dwóch Mi-14 wykonać też Anakondę... nie będziesz już sam co prawda to projekt, ale... od czegoś trzeba zacząć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No cieszę się bardzo a czy możemy liczyć na relacje z budowy??

serdecznie pozdrawiam i namawiam, może więcej ludzi ma modele W-3 sporo tego zostało sprzedane no niech chociaż 1/3 jest zrobiona to i tak fotek modeli jest mało, a szkoda w dodatku PZL Świdnik sprzedają i nie wiadomo czy W-3 Sokół jeszcze będą produkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
No cieszę się bardzo a czy możemy liczyć na relacje z budowy??

serdecznie pozdrawiam i namawiam, może więcej ludzi ma modele W-3 sporo tego zostało sprzedane no niech chociaż 1/3 jest zrobiona to i tak fotek modeli jest mało, a szkoda w dodatku PZL Świdnik sprzedają i nie wiadomo czy W-3 Sokół jeszcze będą produkować

No pięknie jestem pod wrażeniem. Piękny W-3. Ja zamierzam również kupić sobie sokolika ale w barwach Straży Granicznej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

zdjątka, panowie zdjatka ! ja mam teraz na tapecie mi2 policyjną z którego to prowadzę relacje w konkursie zimowym, jak tylko skończę ją, mam na półeczce już anakonde z topguna i w worku mikołajowym sokolika ze straży granicznej i policyjnego. Może tą anakonde przerobię na TOPR, ale to jeszcze pewne sprawy muszą sie wyjaśnić "wtajemniczeni" wiedza o co chodzi

 

jeszcze dzis postaram się wrzucic inboxa topguna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.