Skocz do zawartości

Kubelwagen Italieri 1/35


bartek_00

Rekomendowane odpowiedzi

Światła są zamalowane. Krzywo przyklejony reflektor do zaciemnień. No i czym ten Kubelwagen jest posypany? Wygląda jakbyś go chciał doprawić jakimiś ziołami. No i przydałoby się więcej zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o więcej fotek?

 

tak co mi się rzuciło w oczy przy pierwszym spojrzeniu:

- dawaj mniej farby

- świecą się kalki

- czemu światła są wypełnione?

 

Jak na pierwszy modelik myślę ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe wymieniał błędów bo jest ich za dużo i nie ma sensu ale jak na pierwszy model ogólnie rzecz biorąc nie jest źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisze czemu są wypełnione mianowicie ten model dostałem od kolegi no i nie było wszystkich części no i musiałem sobie jakoś poradzic , moj problem polega na tym , że nie mam aerografu ta posypka miała imitowac piasek ;) Chyba nie wyszło ... Więcej fotek jutro dzięki za komenty i piszcie co mam poprawiac , bo ja mam uczucie , że model spartoliłem a wy piszecie , że jak na 1 raz nie jest źle albo ok ... a ja mam uczucie , że jest tragicznie

 

PS.Dumo chyba odwrotnie powinienes miec linki w podpisie , bo jak klikam na ta sygne czarna co pisze o konkursie , to idzie do imageshack , a jak na userbar to idzie do konkursu , to chyba odwrotnie powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań się wygłupiać i:

1. zmyj to "okurzenie"

2. pomaluj ramę szyby

3. zrób wash z olejnej dla plastyków

4. oklej dach wikolem 1 warstwą chusteczki higienicznej i pomaluj na szaro

Jeszcze zrobimy z Ciebie modelarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda.. smakowicie

jak kubelwagen w panierce :P

 

może warto było by go wykretować i zrobić na forum relację z budowy? wtedy na bieżąco można by podpowiadać co jest jeszcze nie tak, a co już dobrze potrafisz zrobić..

zdaje się, że kubeł ma dość mocno przetrąconą przednią oś.. szwy na kołach też można trochę zeszlifować.. a części przezroczyste również nadają się do malowania (np. rama szyby i wycieraczki)

nie przejmuj się.. doświadczenie przychodzi wraz z każdym kolejnym modelem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie przejmuje FAZZY_bez_humoru Wręcz przeciwnie jestem bardzo szczęśliwy , że wypowiedziałeś się na temat mojego 1 modelu ;) Tzn. kiedyś kleiłem a teraz wracam ;)

 

Jeszcze zrobimy z Ciebie modelarza...

 

Ja mam nadzieję

 

 

 

może warto było by go wykretować i zrobić na forum relację z budowy?

 

Niestety już za późno ... nie robiłem relacji , kiedy kleiłem ;)

 

... Następne będzie SU-100 z Dragona ... już w drodze do mnie teraz sie uczę malowac trenuje i będę napewno robił relację z budowy SU No i zbieram na Aero ;)

 

PS. To przybrudzenie już dawno zmyte ;) Tak mnie coś naszło , żeby je zrobic ;] Nie umiem i się uczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już za późno ... nie robiłem relacji , kiedy kleiłem ;)

Koledze chodziło, żeby go "wykretować" (tj. zmyć całą farbę i jako tako rozkleić), żeby zrobić go od początku i zrobić relację

Wręcz przeciwnie jestem bardzo szczęśliwy , że wypowiedziałeś się na temat mojego 1 modelu ;)

Bardzo mądre podejście! Tak trzymać

Następne będzie SU-100 z Dragona ... już w drodze do mnie teraz sie uczę malowac trenuje i będę napewno robił relację z budowy SU

Rób, rób! Na pewno otrzymasz kupę dobrych rad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.