Skocz do zawartości

[IN-BOX] - Citroen WRC 2004 Racing Team


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni prezencik w tym roku .

 

ecf438a21fc23611.jpg

 

Zaczynamy od ciągnika .

 

5de27b4654751fe7.jpg

 

136f262167106b31.jpg

 

2406b8a546e049b8.jpg

 

4835c2d953dcdcc4.jpg

 

fb9acfc41a4bb341.jpg

 

Naczepa.

 

373fe2a2a9367848.jpg

 

f2935fece6df9468.jpg

 

7552ef6415126b69.jpg

 

I rajdówka.

 

2f202fc1e3cda72e.jpg

 

3ba3b4ef1b8b0278.jpg

 

d6b83adcf66e1218.jpg

 

Oraz ładne kalkomanie.

 

c3af28c47f43bf7e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, też mam w planach ten model. Jednak cytryna mi się nie podoba, dlatego ja go będę robił z Peugeotem 206 Tamiya. Cytryna pójdzie raczej na części i wyposażenie naczepy. Apropos, czy planujesz jakieś wyposażenie wnętrza? Bo mi chodzi po głowie, żeby zrobić to wnętrze jako warsztat. Mam już nawet jakiś tam pomysł w głowie, ale zasadnicze pytanie jest takie - czy spróbować zrobić otwieraną tylną klapę naczepy i zrobić z niej podjazd dla rajdówki, a tym samym tył naczepy, jako miejsce do przewozu rajdówki...? Tak by mi się marzyło, ale nie wiem, czy dam radę. Wiem napewno, że ten model będę sklejał za jakiś czas - może za rok, może za 2 lata.

Ja jeszcze kupiłem zestaw mechaników z Tamiya i czekam na odpowiedź, czy mi ściągną "Garage&Tools" z Fujimi (czy jakoś tak).

Czekam na rozpoczęcie prac i Twoje pomysły na ten zestaw.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No model naprawdę fajny chciałem sobie taki sprawic pod choinkę ale wyszlo inaczej .

Jarku nie mów że Ci się '' cytryna'' nie podoba i będziesz go robił z Peugeotem bo z tego co pamiętam to sam takim Peugeotem jezdzisz (tylko się nie obraź)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku nie mów że Ci się '' cytryna'' nie podoba i będziesz go robił z Peugeotem bo z tego co pamiętam to sam takim Peugeotem jezdzisz (tylko się nie obraź)

Hehehehehe. Nie ja, tylko żona

Ja jeżdżę klekotem Clio (dCi).

Pewnie ze względu na żonę będę go dłubał z Peugeotem

A tak poważnie, to faktycznie mi się nie podoba ta Cytryna, ale nie ze względu na sam samochód, tylko ze względu na dość słabą jakość samego modelu (to chyba model Hellera) - mało części. Ja do zestawu chcę użyć Puga 206 z Tamiya.

Lepszy pod tym względem jest zestaw Subaru Racing Team - ze Scanią i Subaru. Myślałem, że Subaru też będzie od Hellera, ale się miło zaskoczyłem, bo rajdówka w zestawie jest od Tamiya.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co naprawdę nie wiem jak tam Heller wyposaża swoje modele bo nie miałem jeszcze sposobności ich sklejac. I tak jak mówiłem chciałem sobie kupi taki modelik ale właśnie z teamu Subaru ale kupiłem sobie Car Auto Transportera z Revella . Lecz już po świętach kaska jest więc może jeszcze się pokuszę

 

pozdrówka ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Xsara stoi na niskim poziomie jeśli chodzi o wykonanie.

 

JarekS jak chcesz ja mogę Ci przedstawić jak wygląda wnętrze zestawu rajdowego SPRT i jeśli myślisz że zbudowanie windy będzie prosta zabawą to od razu mówię że to dość skomplikowana machineria. Ponieważ drzwi zamykają tył naczepy służą też jako winda a cały mechanizm opiera się na stalowych linach i siłownikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarekS jak chcesz ja mogę Ci przedstawić jak wygląda wnętrze zestawu rajdowego SPRT

Bardzo chętnie zobaczę.

 

jeśli myślisz że zbudowanie windy będzie prosta zabawą to od razu mówię że to dość skomplikowana machineria. Ponieważ drzwi zamykają tył naczepy służą też jako winda a cały mechanizm opiera się na stalowych linach i siłownikach.

Napewno. Dla mnie 2 zestawy rajdowe, to odległa przyszłość, jak już zdobędę więcej doświadczeń modelarskich w samodzielnym dłubaniu/dorabiaiu. Myślałem jednak, że tylne drzwi możnaby zrobić jako otwierany podjazd, a nie windę. Z tym, że nie przyglądałem się dokładnie i te drzwi pewnie będą za krótkie na podjazd :(.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.