Skocz do zawartości

Modelarstwo Rolnicze 1:25 / 1:32


URSON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich ! . Na początek przedstawię się. Mam na imię Dawid i mam nie doszłe jeszcze 16,Cie lat ;). W krąg moich zainteresowań wchodzą Maszyny i Ciągniki Rolnicze. Moje modele są budowane w Skali 1:25 oraz 1:32 , materiał którym się posługuję to Hips (Polisteryn) , . Pozdrawiam Serdecznie Dawid . A tu Zdjęcie Modelu Ciągnika John Deere 6930 Clasic w skali 1:32 pierwszy model w moim wykonaniu w tej skali Przepraszam za bałagan w tle 2026161.jpeg 2026162.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ., Według planów od Kolegi który mi je podesłał , ale także ze zdjęć . W przypadku np kabiny sprawa będzie bajecznie prosta, gdyż na Internecie są wymiary szyb do tego typu kabin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Oprócz ciężarówek, osobówek, są też maszyny rolnicze. Mimo iż ktoś może pomyśleć, co jest ciekawego w traktorze, to one też wyglądają nieziemsko.

Nie mamy zbyt wielu modeli tego typu, więc twoje na pewno wzbudzą ciekawość wśród wielu z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kapitan1 tak przeniosłem się gdyż na tym forum nikt nie czepia się Hipsu .

@Jawkers fakt po za Tirami są i Ciągniki które wyglądają oszałamiająco.

Co do Ciebie @ Iszi007 dziękuję za opinię gdyż to jest najważniejszy punktem dla którego powstał mój profil .

Pozdrawiam Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Towarzysze

Jak zawsze Weekend się zaczął to i model się klepie John otrzymał daszek ale (jeszcze) nie gotowy, musiałem także ciut podnieść do góry belki w tyle bo wyglądał by jak Grzybek ;) ;) . Pudełko po zapałkach jest dla zorientowania jak duży on jest . I mam małe pytanko, co sie stało z pozostałymi postami ??, bo były i nie ma ich :/ .2027503.jpeg 2027507.jpeg 2027508.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie Przyjaciele ! Długo mnie nie było ale to z względu na czas :/ Szkoła itp ;) , ale to nie znaczy że konkretnie nic nie robiłem . Naniosłem poprawki do Jelonka a między innymi zwężyłem kabinę tak by pasowała do skali 1:25 ( Jednak to będzie 6230 w 1:25 niż 6930 w 1:32 ) niczym się praktycznie nie różnią jak mocą i długością maski . Dość pisania zapodaję fotki . Na ile oceniacie go jak dotychczas :3?

2030714.jpeg 2030715.jpeg

2030716.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich ponownie John się robi do szczęścia pozostało zrobić Maskę schodki itp a teraz łapcie foto Kabiny od tyłu 2033400.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dziś dodaję ukończone fotki Janka (nie dawałem postów gdyż pod było zerowe zainteresowanie...)2040460.jpeg 2040461.jpeg 2040511.jpeg 2040515.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
nie dawałem postów gdyż pod było zerowe zainteresowanie

Kolego URSON jak wstawisz miniaturkę na forum, na której zdjęciu nic nie widać, to nie łudz się, że ktoś ci odpowie.

Po pierwsze zrób porządne zdjęcia całego modelu i wrzuć je na forum w rozmiarze max. 1024x768 to na pewno znajdą się chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.