Skocz do zawartości

[G] Panzerspahwagen 202 (e) 1:35


Przemo1CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Ostatnimi czasy przeglądając Model Klubu ujrzałem (po raz kolejny zresztą) model przerobionego Daimlera Scout'a, autorstwa "Rzela". Postanowiłem wykonać podobny...

 

Model to oczywiście stara Tamiya : Daimler Scout Car.

Cały pojazd pomalowałem na panzer grey + rozjaśnienia średnio szarym... UWAGA zrobiłem figurkę, co u mnie jest nowością ---> Jest to moje druga kiedykolwiek wykonana figurka... producent tejże to oczywiście dragon ( z zestawu: "Flak Artillery Crew" )...

Do tego dołożyłem narty z dragona również ( zestaw "German Ski Troops" ).

 

Wykonałem delikatny rdzawy wash do tego jak widać sporo suchego pędzla, aby podkreślić świetną bryłę pojazdu... wnętrze pomalowałem na jasnoszary.

 

Oto moje dzieło i może będę nieskromny, ale jestem z niego bardzo zadowolony

 

th_red12.jpgth_red11.jpgth_red10.jpg

 

th_red9.jpgth_red8.jpgth_red7.jpg

 

th_red6.jpgth_red5.jpgth_red4.jpg

 

th_red3.jpgth_red2.jpgth_red1.jpg

 

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatycznie wygląda. Generalnie mi się podoba. Tylko koła za bardzo zlewają się z całym pojazdem. Opony pozostawił bym bardziej czarne, mniej bym je zaprószył żeby się odcinały od reszty. Figurka jak na drugi raz całkiem całkiem. Jedynie parka powinna być w kamuflażu. WH nie posiadał jednolicie zielonych.

 

bdbd1394013dc138.jpg

 

Czekam na podstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje dzieło i może będę nieskromny, ale jestem z niego bardzo zadowolony

No i słusznie, też bym był

Świetny suchy pędzel, może trochę za dużo go na kołach, ja bym je przynajmniej trochę "uwalił" i wewnątrz też jakieś odrapania bo mało coś ich, ale ogółem bardzo mi się podoba, super model! Uwielbiam nadmierną ilość suchego pędzla

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na podstawkę.

 

 

No schnie i czeka na ostateczne malowanie... będzie mała, pod górkę i z przeszkodą :P

 

 

A co do munduru dzięki za info, nawet nie wiedziałem... co do kamuflażu to może za rok hehe... na razie poćwiczę jednolite kolory...

 

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Przemku! Fajny szkrab Przyjemne też figurki, jak na pierwszy raz! Mam dwie rady: primo, zawsze zabejcuj podstawkę. Efekt jest sto razy fajniejszy, niż na takim zwykłym drewienku (choć to co prawda rzecz gustu). A druga rada, to stricte techniczna: ludek miałby raczej problem nieść mg w taki sposób Tak nieśmiało jej dotyka, a przecież trochę to ważyło. Jeszcze raz gratuluję udanego debiutu figurkowego! pozdrawiam i do zobaczenia w Bytomiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.