Jump to content

Pompka


chipmen
 Share

Recommended Posts

To jest pompka od samochodu? bo zdjecia słabe, a jeśli tak to powiem tylko tak - NIE i NIE i NIE - dlaczego? raz, że to małe badziewie pali tzw. zasilacze domowe, dwa w transformatorku PIKO wywala co sekunda bezpiecznik, dwa, butli nie napełni bo zaraz się muli jak zbierze się ciśnienie (bardzo małe, bo niby tam jest na zegarku kilka atmosferek, ale on nie wydoli za dużo) a poza tym daje skokowo ciśnienie więc nie ma ciągłego wydechu

odradzam

 

a do tego straszy swoim dźwiękiem

Link to comment
Share on other sites

U mnie działa (nie wiem tylko, czy mam konkretnie taki sam molel) i jest ok. Zasila aerograf Revella (czyli raczej zabawkę niż prawdziwy aerograf), ale jest ok. Fakt, ciśnienie powietrza jest zmienne, ale niweluje się to gdzieś na przewodach i z aerografu wydostaje się ładny stały i stabilny strumień powietrza. Włączam kompresor na czas malowania i jak tylko kończę, to wyłączam; nie stosuję zbiornika pośredniego, tylko zasilam aerka bezpośrednio z tego urządzenia. Jeśli natomiast chodzi o zasilanie prądowe, to użwam starego zasilacza komputerowego (jest impulsowy, dlatego spokojnie wyciąga te 10A).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.