Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie, temat bandaży i ich uszkodzeń. Właśnie siedzę w google i przeszukuję zdjęcia. Szukam obrazków z pojazdami posiadającymi koła z bandażami. Jest tego mnóstwo. Ale... ni jak nie mogę znaleźć fotografii z uszkodzonymi bandażami. Czy ta guma była faktycznie tak wytrzymała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Greif - niech ci duchy przodków w dzieciach wynagrodzą! O to mi chodziło.

Zastanawia mnie jeszcze kwestia kampanii w Afryce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zależnie od rejonu ale ponoć w rejonach z dużą ilością kamieni + temperatura dochodziło nawet do odpadania całej gumy,

http://www.questmasters.us/panzer_parts.html tutaj widać uszkodzenia rolki i koła z Pz III nie jakieś poważne ale ładnie widać

z tego co pamiętam Pz III H z muzeum w Saumur ( Musée des Blindés) też ma ładne uszkodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę mogę swobodnie katować kółeczka w moim Tygrysku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no akurat w Tygrysie to nie bardzo, okres afrykański to dość krótki epizod, i raczej tam aż takich uszkodzeń w Tygrysach nie było bo nie śmigały po pustyni aż tylu kilometrów... więc raczej ostrożnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostaje kwestia zmiany barw. Już się ucieszyłem, że będę mógł poposzaleć z uszkodzeniami.

EDIT. Przejrzałem jeszcze fotki z Afryki. Faktycznie, koła w dobrym stanie. Za to karoseria już w kilku przypadkach do remontu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi