Skocz do zawartości

Scania 164L V8 1:24


Y@ro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i chciałem pokazać model nad którym pracuj jest to mój drugi model więc proszę o zrozumienie

713fb59923338407med.jpg

c3c613494c77d750med.jpg

592937fec04d1698med.jpg

2c5799e820c3e5b9med.jpg

f4636310e98eaf9bmed.jpg

59c94f84aa3e90f9med.jpg

db28c116ae520be6med.jpg

f4f6b2547d5d936cmed.jpg

ff954ee242916c2dmed.jpg

419f0b79de9e446cmed.jpg

ebec400c4d00da8amed.jpg

proszę o komentarze i jakieś cenne uwagi na przyszłość

A to mój pierwszy model

2f563a5c056ee839med.jpg

382662d69a4c5d77med.jpg

d8290326942c8f18med.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kolor jak i estetyka wykonania wyglądaja świetnie. Jedynie co mnie razi to rury łączace turbinę z chłodnica. Zamiast tego niebieskiego mogły byc srebrne (chrom) ale to zalezy od gustu. Wnętrze ładnie Ci wyszło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe komentarze co do koloru rur od turbiny na początku miały one być srebrne ale że cały blok silnika i skrzynia biegów jest już w tym kolorze to postanowiłem pomalować na niebiesko za dużo srebra pod kabiną to nie zdrowo, a co do kalek chciałem dać tego gryfa srebrnego ale jeszcze nie wiem nigdy wcześniej nie kładłem takich kalek słyszałem że są jakieś płyny zmiękczające kalki i nie wiem czy będę miał czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRUGER_MAN ja na początku słyszałem, że wnętrze za żadne skarby nie wejdzie. Teraz patrze (u kolegi Y@ro na fotach) i widać, że można. Kompletnie zmylony jestem

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się da tylko trzeba pokombinować też przeglądałem fora i czytałem o kabinie każdy nie wklejał tylnej ściany lub podszybia ale jak później przykleisz je wkleisz to są szpary i braki lakieru postanowiłem być jednym z pierwszych którzy skleją całość. Scania prawie gotowa jeszcze spojlery i dwie listwy w zderzaku i w przyszłości kalki i kilka fotek

1a144b7296793408med.jpg

35830f911eea5df3med.jpg

6ea3ad75f37acb8bmed.jpg

2f49ded2b6b0a492med.jpg

1417b0a53f0d361cmed.jpg

Dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy że zestaw wam sie podoba starałem się jak mogłem

Truckerek93 to może pokarzesz jakieś fotki swojej scanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

uwazam ze skakaneczka bardzo starannie i ladnie sklejona. jednakze, to tylko moje zdanie, troche za duzo jest tam tego srebrnego. silnik, karoseria i jeszcze naczepka, jakos takie troche monotonne to wszystko. ale najwazniejsze to to, ze Tobie sie podoba, a tak wogole to kazdy ma inny gust.

 

PS. powiedz mi jedno: jakim kolorkiem malowales kokpit?? chodzi mi o numer i producenta farbki. pytam sie bo w moim modeliku czesciowo wnetrze bedzie wlasnie takiego koloru, a Twoja pomoc bardzo by mi ulatwila poszukiwanie tego koloru.

 

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie farbki są firmy Revell emalie: matt 86 oliwka i sm 314 ale nazwy koloru nie pamiętam, a pomalowałem ją tak ponieważ w dużym stopniu wzorowałem się na tych fotach poniżej, foty są z innego forum w dziale scanii i każdy był nią zachwycony zresztą ja też i postanowiłem ją zrobić

e273d8e65b711fe4med.jpg

17462e8b140226cfmed.jpg

bd8704d2a37078e9med.jpg

d4a9fe52157ff614med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo dobry model obecnie robie R500 bedzie niebieska z białym dołem i lusterkami dotego rury pod spodem i na dużych kołach wnetrze będe malował na piaskowo podłoga i fotele bedą czarne. Interesuje mnie sposób przyklejenia przez cieb ie kalkomani z wzkażnikami możesz napisac jak to zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkomanie przykleiłem jak podano w instrukcji lecz okazała się troszkę za krótka wiec podmalowałem z góry zegary i wyszło nawet całkiem ok i jeszcze kilka fotek

89a90403ecbcadb6med.jpg

37b0ca0fd404daa9med.jpg

5c89b079f5cc11f3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.