Skocz do zawartości

Scania 164L V8 1:24


Y@ro

Rekomendowane odpowiedzi

No nie powiem bo sam model jest czysto sklejony kolorystyka wnętrza bardzo Ciekawa choć za dużo jak dla mnie piaskowego odcienia. Naczepa srebrna tez prezentuje sie bardzo dobrze.

 

A ja mam pytanie czy to był model z pudełka 164L czy 144L Milenium Truck ?? Bo jeśli to 164L czarna na pudle to co zrobiłeś z Kalkomaniami.? Masz zamiar je wykorzystać czy była by możliwość odkupienia od Ciebie ich.?

 

Do zwir3k. A czy czasami to tak trudno pomyśleć czy skrzynia zawieszona w miejscu kosza z oponami musi być od razu skrzynią na palety. O tuż nie. Mogą tam być właśnie opony pasy i inne elementy do zabezpieczania ładunków apteczka itp . Myślenie nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fotki,Scania r 500 "Black Edition":D Proszę nie patrzeć na naczepke jeszcze jest nie skończona.

dsc04364na8.th.jpg

Kochana rodzinka jak przyszli to każdy musiał zobaczyć co jest pod kabiną, i zawiasy nie wytrzymały:

dsc04366gi7.th.jpg

I kolorystyka wnętrza, Czarno-Czerwona"Sport Line":

dsc04367re6.th.jpg

Zdjęcia wykonane SE K750i więc proszę być wyrozumiałym.Brak pożądanego urządzenia do fotografowania, mam tylko cyfrówkę Sony DSC-S90 i Nokia N95 niby ma 5 Mpix ale obraz wychodzi nie wyraźny, Najlepiej było by mieć SE K850i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garek tak wiem cały zestaw jest jeszcze nie skończony dlatego cały czas w dziale warsztat w ciągniku brak kalkomanii i może będzie jeszcze kangur i halogeny na globie, a w naczepie faktycznie klamry, górna część firany i gumy z tyłu naczepy i kilka szczegółów

 

MiloszKr model to scania 164L V8 580 tak ta czarna nie milenium a kalkomanie naklejam chyba tego srebrnego gryfa ten drugi gryf jest mi nie potrzebny ten z tym tłem czerwonym aha i foty tez robie fonem SE 750i

pozdrawiam

1ce65f46797dee44med.jpg

b91c36725d862fdcmed.jpg

a to następny model

d10964f3055fd40fmed.jpg

5a2b5bf1a8e8ad13med.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.