Jump to content
kobza_75

K.M. „Broń i Barwa” Koszęcin 15-lecie 23.09.2018r.

Recommended Posts

Z okazji 15-lecia naszego Kółka Modelarskiego „Broń i Barwa” w Koszęcinie działającego przy Domu Kultury w Koszęcinie zapraszamy na naszą wystawę, która odbędzie się 23.09.2018r. podczas Festynu Szkolnego w Szkole Podstawowej im. J.P. II w Koszęcinie. Widzimy się w klasie nr. 4 w godz. od 15.00 do 18.00.

 

eEi5mOf.jpg

 

Na wystawie oprócz naszych prac będą też prace naszych przyjaciół. Miło nam będzie jak przyjedziesz do nas i wystawisz na chwilkę Swoje prace. A jak się zdecydujesz je pokazać to daj nam znać abyśmy Ci miejsce przygotowali.

 

Zapraszamy! Bo nie zawsze ma się te 15-lecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swą obecnością uświetnią naszą rocznicę zaprzyjaźnione modelarnie: modelarnia z Łambinowic oraz "Rozbitek" z Rędzin. Też wystawią się ze swymi pracami, dziękujemy.

Zapraszamy na festyn szkolny oraz nasz jubileusz 15-lecia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jubileusz 15-lecia

 

Podczas festynu szkolnego w dniu 23.09.2018r. w szkole w Koszęcinie została zorganizowana wystawa jubileuszowa z okazji 15-lecia Kółka Modelarskiego „Broń i Barwa” w Koszęcinie. Na której można było zobaczyć tylko część modeli i wyróżnień jakie zdobyli modelarze na przestrzeni 15 lat swej działalności. Nieodzownym elementem podczas budowy modeli są plany modelarskie według których buduje się modele, np. zawarte w „Modelarzu” z których korzystamy podczas budowy modelu. Nieodzownym elementem dla zaczynających swą przygodę z modelarstwem jak i dla bardziej wtajemniczonych są modele wydane w „Małym Modelarzu”. Podczas wystawy można było spróbować swych sił na zorganizowanych warsztatach modelarskich, które prowadzili nasi przyjaciele z Łambinowic a modele ufundowała firma IBG. Zaskoczyło nas to że chętni musieli oczekiwać wolnego miejsca przy stole warsztatowym, a trwały one cały czas. Dodatkową atrakcją na sali gdzie była nasza wystawa była również wystawa z okazji 100-lecia niepodległości. Na nasz jubileusz zaprosiliśmy również modelarnie i modelarzy aby pokazali także swój dorobek. Zawitały do nas modelarnie z Łambinowic, „Rozbitek” z Rędzin, GOK z Boronowa, Placówka Wsparcia Dziennego „Promyk” z Konopisk, MDK nr.2 z Piekar Śląskich i MGOK z Woźnik a także modelarze indywidualni z Tworoga, Olesna, Częstochowy, Tarnowskich Gór i Lublińca.  W czasie wystawy zrobiliśmy mały przerywnik na poczęstowanie wszystkich będących na sali świeżo upieczonym tortem z logiem naszego kółka. W tym czasie przybył zaproszony do nas Wójt Gminy Koszęcin p. Zbigniew Seniów wraz z Dyrektorem Szkoły p. Adamem Małyską, którzy wspólnie rozpoczęli krojenie jubileuszowego tortu. Od jednego z naszych sponsorów otrzymaliśmy „KRONIKĘ” z adnotacją aby upamiętnić w niej wszystko co robimy. Wszystkim zasłużonym osobom, instytucją oraz firmą zostały wręczone pamiątkowe statuetki z naszego jubileuszu. Wszystkim , którzy nas wspierali i pomagali przy modelarni jak i naszych działaniach modelarskich składamy serdeczne podziękowania. O naszym jubileuszu można przeczytać nie tylko na łamach prasy lokalnej tygodnika „Gwarek”, „Gazety Lublinieckiej ale również w październikowym numerze 10/2018 „Modelarza”.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, pomoc oraz wsparcie naszego jubileuszu.

zuIoG7E.jpg

2EcT1f0.jpg

ddjJhjC.jpg

a9oXlVZ.jpg

2VIYjFS.jpg

u76wKdr.jpg

ZfpQ2k0.jpg

veAfNxd.jpg

qx75BQ2.jpg

Nb3wkac.jpg

cCbPzQj.jpg

2xy4eGM.jpg

8jRhMHn.jpg

DFRaBBb.jpg

BzPtJ8M.jpg

FhpGPp7.jpg

KLVM2N4.jpg

kSIigRe.jpg

IPilcH3.jpg

18EAQMB.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.