Skocz do zawartości

Achtung minen!Wnimanije tank!


Mierzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jest to pierwsza w moim życiu diorama ( i chyba ostatnia biorąc pod uwagę moje skromne możliwości mieszkaniowe ). Lokalizacja to rejon orła w lipcu 1943 roku. Na dioramie znajduje się T-34/76 z 1943 roku w skali 1:35 Tamiyi oraz Marder III Sdkfz 139 Italeri ( co do oznaczenia przez producenta nie daję głowy) figurka ( właściwie figurki, bo jest jeszcze ledwo widoczny kierowca) pochodzi z zestawu Zvezdy. Sami oceńcie jak to wyszło. Zaznaczam, że Marder był moim drugim zrobionym w życiu poajzdem, a T-34 wykonany został jako trzeci. Na diorce znaduje się porzucony Marder po wjechaniu na minę przeciwpancerną oraz dzielna tankista zmierzający spokojnie do ...Berlina

db5a104c6e0d3b5f.jpg

b7ca02314796b1cc.jpg

f0a8de86b54f240b.jpg

5f0e28cff6b2ea7b.jpg

bae9694c07778f8a.jpg

14a172f3a731667e.jpg

fd21bed23f20bd3f.jpg

d5d9257933c73727.jpg

f891eda6277a28e7.jpg

dd02b18b4d47101b.jpg

77e64e5427797467.jpg

68a81a8daa4a5e76.jpg

e823986815088aa4.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo wyobraźni za mało realizmu ale jak na pierwszą diorame to bardzo dobrze, jeszcze dojdziesz do perfekcji

 

Jak byś zobaczył moją pierwszą dioramę to byś się załamał :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem ok, fajne ublocenia teciaka troszke gorzej z dziurka po mince malo naturalna. malo jak dla mnie uszkodzen i ekspolatacji pojazu jednego i drugiego, i ta trawka za zielona. ale jak na pierwsza dioramke to zdecydowanie 5+. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleń trochę akwarystyczna...

Podejrzewam użycie gipsu do podstawy, jest nieporęczny.

Jak na pierwsze "koty za płoty" może być.

Dioramy wg mnie to wyższa szkoła, czaso- i pracochłonne, na razie zrób jeszcze parę modeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Uff! To było dawno patrząc przez pryzmat tego, co od tego momentu się ( chyba) nauczyłem, co podglądnąłem. Teraz zrobiłbym to inaczej.

Błoto robiłem z gipsu. Następnie malowałem je akrylami, później brudziłem różnymi odcieniami suchych pasteli.

Jeżeli chodzi o błoto na pojazdach to robiłem je z gipsu wymieszanego z drobnym piaskiem i żywicą akrylową Miga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.