Skocz do zawartości

IVECO TORBO STAR II (update)


small

Rekomendowane odpowiedzi

To jest moj drugi model. Powiem ze miałem z nim problem do złożenia, ponieważ dużo nowych cześci i systemów ich mocowania. Pozatym sama firma Italieri sie nie postarała dużo czesci wymagało poprawki zeby jako tako pasowały. A sama instrukcja też wprowadziła mnie w bład ale to inna historia Jako ciekawostke podam ze w moim pudełku rama modelu byla orginalnie czarna a nie jak w innych ciemno czerwona i niektóre cześci były podowojne i sporo ich zostało.

 

A oto co powstało: (Zdjecia zmienione i zrobione przy dziennym swietle)

Teraz bedzie widac wszystkie moje niedociagniecia

DSCN2953.JPG

DSCN2964.JPG

DSCN2965.JPG

DSCN2967.JPG

DSCN2969.JPG

DSCN2971.JPG

DSCN2974.JPG

DSCN2975.JPG

 

Model jest wykończony w 98%.

 

Mam nadzieje że choć troche sie spodoba, a ewentualne błedy zauważone przez was bedą mi pomocne w nastepnych modelach.

 

Przepraszam za jakość zdjeć ale są one robione przy stucznym świetle.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładny jak na drugi, ale te przednie światła jakieś dziwne jak by nie pomalowane za to silnik i cały jego osprzęt bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia poprawie jutro przy dziennym swietle. Co do swiatel to sa nie malowane - bo nie mam popmyslu na nie jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model sam w sobie ładny, kolor tym bardziej. Wydaje mi sie że kabina jest krzywo zamocowana...

 

a mi sie wydaje że to nie kabina jest krzywo zamocowana tylko coś z dachem jest.

-------------------------------------------------------------------------------

Ja też sklejałem TURBOSTARa tylko że mnie w obecnym czasie skusił inny model i prace nad nim poszły na bok. Model ogólnie mi sie podoba, wszystko ładnie pięknie tylkoo albo na fotce to tak wygląda ale pierwsza obejma [od strony kabiny] na zbiorniku jest jakoś tak nierówno pomalowana co?? ale t tam mały pikuś. Powodzonka w kolejnych pracach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek a co teraz składasz, pochwalisz się na forum??

 

Jutro ostatni dzień do szkoły to napewno założę nowy temat.

Składam pomoc drogową na podzespołach magnumki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba kolorek tego Iveco.

Wykonanie jest dobre, jak na drugi model. Musisz jeszcze trochę popracować nad malowaniem szczegółów, tzn. z używaniem taśmy maskującej (uszczelki, pasy na baku). Czy światła przednie malowałeś od spodu metalizerem? Bo albo są bardzo głębokie i nie widać, albo spód nie był malowany metalizerem.

Ale ogólnie mi się podoba. Sam kiedyś będę takiego składał, choć nie wiem, jaki kolor wybiorę.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach i owiewka jest OK , to zderzak jest krzywo , tez tak miałem , wogóle duzo problemow z tym zderzakiem miałem , Garek ponoć robi Druzgałe , tak słyszalem kiedys :P .

 

 

Zgadza się zgadza się. Robię "Druzgałę". Postaram się dzisiaj założyć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.