Jump to content

1/6 Scale Arnold Schwarzenegger TERMINATOR

rafau
 Share

Recommended Posts

no i niestety poniosło mnie i polecialem troche do przodu z ryjkiem  Arniego

zabawa tylko  pedzlem i kolorami w roznych tonacjach VG AIR  72.703+72.772 + 72.704.

Na zdjeciu 1)  widac  lewa strona bardziej zoltawo brązowa juz   +  wyciagniete zmarszczki /  prawa jeszce nie 

pozostale to juz  lewa + prawa   

20190829_232742[1].jpg

20190830_225740.jpg

20190830_225746.jpg

20190830_225753.jpg

no wiesz , na poczatku chcialem nic nie robic , potem  tylko  wydlubac oko jak w  1-ce

to moj pierwowzor zdj. nr1  :) 

a uszkodzenia z prawej czy z lewej to mi bez roznicy i tak nie sa takie jak w filmie 

Tu mam zdjecie z inne  strony i badz mądry 

-1526343456915901401.jpg

9ea9fe96255b61ec9b531133ea446391,1000,1000,1,0.jpg

jest duzo widze zdjec  gdzie są po jego lewej stronie, wynika to z tego ze portale chyba  nie chcą placic za prawa do zdjęc zapewne. 

Ale tak jak pisalem   zaczałem grzebac przy lewym oku i  dalej tam bede grzebac juz.    

terminator-oko-arnold-warner-bros-pion-401.jpeg

Edited by rafau

wiem wiem ,

ale sam zaskoczony jestem   ze na necie tyle zdjec  z uszkodzeniami po lewej stronie , gdzie faktycznie ma po prawej.   Nawet gdybym chcial zrobic  jak oryginal i bazowal na zdjeciu z neta to na koncu kubeł zimnej wody bylby.  Zakladam ze lustrzane odbicie walną   i nie musza placic.          

Edited by rafau

4 godziny temu, jawkers napisał:

lustrzane odbicie walniesz i będzie ok.:)

Dobrze , że nie maluje Rambo , jego nie idzie odwrócić .

1281958_Sylvester_Stallone_by_Gage_Skidmore.jpg.5c3bcf53875a7ca43be61540d04bed7c.jpg

Hello

Edited by Hello
  • Haha 1

Boska...  Szkoda ,że mieszkamy tak daleko od siebie . Chętnie zostałbym Twoim uczniem , albo może nie . Już jestem trochę zgredziały . No to jedynie będę napawał moje stare oczy taką artystyczną działalnością .

Pozdrawiam Hello