Jump to content
Sign in to follow this  
Mates

Kompresor AS-186 (?) ZŁOM

Recommended Posts

Na sprzedaż mam nieużywany już przeze mnie kompresor AS-186 (tak mi się wydaje, że to ten model). Zaczynałem od niego swoją przygodę z kompresorami i szeroko pojętą aerografią.

Pragnę zauważyć, że kompresor NIE JEST w pełni sprawny. Najbardziej istotny fakt polega na tym, że w zbiorniku na skutek korozji zrobiła się mała dziura, przez co powietrze ucieka i nie da się pracować. Przed tą awarią był jeszcze jeden problem - mianowicie bardzo długo czasu zajmował proces ładowania powietrzem. Nie wiem z czego to wynikało, nie miałem też czasu się w to bawić. Raz powietrze było ładowane od razu, a kiedy indziej zajmowało nieco czasu.

Cały filtr odwadniacza z regulatorem ciśnienia jest sprawny i działa w 100%.

W tej chwili używam innego kompresora, więc ten idzie na sprzedaż bo raz, że zajmuje mi tylko miejsce a dwa, może ktoś będzie potrzebował jakichś części zamiennych. Cena 50 złotych. Wysyłka jest darmowa - mam możliwość wysyłki kurierem UPS za darmo.

Na foto stan kompresora, na drugim zdjęciu widoczna dziura w zbiorniku. W tej chwili jest okurzony, oczywiście po ewentualnym zakupie będzie wyczyszczony.

ao7pOCE.jpg

oz2Z8V7.jpg

ROY8F5L.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z dziurą miałem to samo. Poxipol do załatania dziury a na to dobra taśma. Działa. To tak jakbyś chciał to naprawić, albo kupujący. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.