Jump to content

Kompresor AS-186 (?) ZŁOM

Recommended Posts

Na sprzedaż mam nieużywany już przeze mnie kompresor AS-186 (tak mi się wydaje, że to ten model). Zaczynałem od niego swoją przygodę z kompresorami i szeroko pojętą aerografią.

Pragnę zauważyć, że kompresor NIE JEST w pełni sprawny. Najbardziej istotny fakt polega na tym, że w zbiorniku na skutek korozji zrobiła się mała dziura, przez co powietrze ucieka i nie da się pracować. Przed tą awarią był jeszcze jeden problem - mianowicie bardzo długo czasu zajmował proces ładowania powietrzem. Nie wiem z czego to wynikało, nie miałem też czasu się w to bawić. Raz powietrze było ładowane od razu, a kiedy indziej zajmowało nieco czasu.

Cały filtr odwadniacza z regulatorem ciśnienia jest sprawny i działa w 100%.

W tej chwili używam innego kompresora, więc ten idzie na sprzedaż bo raz, że zajmuje mi tylko miejsce a dwa, może ktoś będzie potrzebował jakichś części zamiennych. Cena 50 złotych. Wysyłka jest darmowa - mam możliwość wysyłki kurierem UPS za darmo.

Na foto stan kompresora, na drugim zdjęciu widoczna dziura w zbiorniku. W tej chwili jest okurzony, oczywiście po ewentualnym zakupie będzie wyczyszczony.

ao7pOCE.jpg

oz2Z8V7.jpg

ROY8F5L.jpg

• Greif locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.