Jump to content

Mates

Members
 • Content Count

  410
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mates last won the day on August 5

Mates had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No Eduard od dłuższego czasu klepie wznowienia pod różnymi wersjami i nie ma na czym oka zawiesić - dawno nie pojawiło się nic ciekawego, choć w nowej reedycji MiGa-15 fajne kamuflaże są.
 2. Wyświetliła mi się gdzies informacja, że Italeri pracuje nad F-35B, całkiem nowy produkt.
 3. Hmm...to można powiedzieć, że z mieszanką trafiłem całkiem dobrze, jeśli to C74.
 4. Pytanie dotyczące samolotu Su-24. Jakim kolorem malować kokpit? Zdjęcia z epoki pokazują jedno, a np. instrukcja Trumpetera pokazuje Gunze C 74 - Air Superiority Blue. Konkretnie tego koloru nie mam, zrobiłem na oko mieszankę, ale jakoś nie pasuje mi ten kolor w zgodzie z fotkami prawdziwego samolotu. Prosiłbym o poradę znawców tematu.
 5. Na sprzedaż Su-24 Zvezdy, skala 1:72. Zestaw jest częściowo zaczęty.Wycięte połówki kadłuba, dolna dodatkowo ma wklejone kawałki hipsu jako wzmocnienie łączenia, wycięty też kokpit, skrzydła (sklejone) i statecznik (sklejony). Dysza jest rozpoczęta jeśli chodzi o malowanie. Część nosowa sklejona do kupy, nieobrobiona, ale w środku jest już obciążenie. Reszta wszystkich wyprasek jest bez folii, ale są kompletne - możliwe, że jakiś drobny element gdzieś lata luzem, ale niczego nie brakuje. Model jest też dostępny na jednej z grup modelarskich na FB. Tutaj na forum cena 55 pln, ale wysyłka kurierem UPS na mój koszt.
 6. Fajny, podoba mi się. Co z tymi kalkami było nie tak? Jak Hasegawowe kalkomanie traktowałem Mark Fitem Tamki, to siadały elegancko.
 7. Mates

  F-35A, Meng, 1:48

  Model chwilowo zszedł na drugi plan, ale dzisiaj wzbogaciłem się o żywiczne Micheliny wydane przez RES/KIT. Jest to zdaje się w miarę świeży produkt na ryku, bo kojarzyłem wcześniej nieszczególne koła wydane przez Armory. W porównaniu do zestawowych nie ma nawet dyskusji. Niebo a ziemia. Przynajmniej wyglądają jak koła.
 8. Mates

  Zakupy... Cz.4

  ICM, zdaje się, że na przyszły rok.
 9. Mates

  Zakupy... Cz.4

  W istocie, tak będzie.
 10. Mates

  Zakupy... Cz.4

  @mirage3Co do MiGa-25, to już się robi. Ale stacjonował będzie w innej bazie. Góra kadłuba i boki ze statecznikami tylko dopasowane na sucho. Jest to zdecydowanie największy model, jaki dotychczas robiłem.
 11. Mates

  Zakupy... Cz.4

  Z Francji przysłali! Wygląda to bardzo zachęcająco.
 12. Pytanie do autora. Mógłbyś zrobić foto Sokoła przy jakimś innym modelu (najlepiej skala 1:48) dla porównania wielkości?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.