Jump to content

Mates

Members
 • Content Count

  581
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mates last won the day on January 10

Mates had the most liked content!

Community Reputation

127 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Są znane jakieś szczegóły kiedy to ma wyjść?
 2. Mates

  Zakupy... Cz.4

  Z Cypru przyszło. Mimo, że Kinetic oferuje F-18 w malowaniu Aggressor, to było mi mało.
 3. Dla mnie nie ma problemu. Rezerwuję do tego czasu wobec tego.
 4. Mates

  Zakupy... Cz.4

  Czy ten Skymaster faktycznie wygląda tak dobrze jak na iboxach w sieci? Miałem zamówiony nawet, ale nie odebrałem z paczkomatu na czas. Szkoda, że zestawowe malowania takie nudne. Ale widziałem, że AOA Decals ruszyło z tematem dla tego modelu i będzie można zrobić charakterystyczne malowanie trójkolorowe z wojny wietnamskiej.
 5. Dodatki dotarły. Wszystko w porządku.
 6. Tak, to prawda. W zeszłym roku tego MiGa też z eBaya zamawiałem.
 7. Ostatnio chyba Plastmodel jakieś tam zamówienia robił na AMK.
 8. Dobrze wyszło! Moim zdaniem, jedno z lepszych malowań jeśli idzie o F-15 Aggressor. W kolejce jest ten sam zestaw w tym samym malowaniu. więc jestem ciekaw jak wyjdzie całość i czy plastik okaże się łaskawy. A właśnie. Ten niby biały to zdaje się kolor FS36622, gdzie wszędzie jest info o tym, że jest to odcień camouflage grey. Mam ten odcień od AK RC, to bardziej idzie w jasny szary niż w biel.
 9. @SoloNie modyfikowałem zdjęć w galerii, ale góra i spód już po fakcie została nieco bardziej ubrudzona. Góra podobnie jak na foto, które podałeś. Na żywo jest bardziej widoczne. Pasy antypoślizgowe są pociapane szarym kolorem farbą olejną i nie są takie monotonne. Dokleiłem jeszcze jedne rakiety na spodzie. Ta kolorystyka nieco monotonna, ale wybrałem jedno z zestaowych malować. Tamiya oferowała jeszcze to z niebieskim statecznikiem (z wizualizacji na pudełku), ale mając złe wspomnienia z kalkami Tamiya, nie brałem się na to. Tam ma przyjść na cały statecznik kalka, więc mogłoby być to trudne do kładzenia.
 10. Na sprzedaż MiG-29 w wersji 9.13 od GWH. Modelu i wyprasek przedstawiać nie trzeba, ponieważ są znane i chwalone przez modelarzy. W zestawie wszystko kompletne, oryginalnie zafoliowane. Jedynie uzbrojenie jest zamiennie w woreczku strunowym, ale jest kompletne. Pudełko troszkę pozaginane od przechowywania. Cena 245 złotych z wysyłką kurierem UPS po mojej stronie. Jeśli ktoś zechce innąformę transportu to nie widzę przeszkód, z zastrzeżeniem, że doliczyć będzie trzeba koszty przesyłki wg wybranego przewoźnika. Model jest też dostępny na jednej z facebookowych giełd.
 11. Wneki i klapy podwozia do Phantoma zabrałbym od ręki.
 12. Zarezerwuj mi proszę tego Da Nang. Jak można to do przyszłej środy?
 13. Mates

  Mates - lotnictwo

  Douglas F4D-1 Skyray, Tamiya, 1:48 Galeria
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.