Jump to content

Mates

Members
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja u siebie na Youtube mam jeszcze w subskrypcjach coś takiego: Sergio Solo Poza wymienionymi w postach wyżej, miałem jeszcze jakiegoś francuza, ale coś nie mogę znaleźć.
 2. Ja nawet nie mam zamiaru kupować, ale jak ktos chce robić Zeusa, to ma fajny zestaw wszystko w jednym. Chyba tam sa jakieś linie, ale kiepsko widać na foto.
 3. Na stronie Model Maker jest preorder na zestaw Zeusa. Kalki Cartografa i zdaje się, że inne żywice z zasobnikiem ba spadochron i CFT. Tylko jedno foto z żywicami, ale jestem ciekaw tego CFT - czy juz złożony na gotowi, czy faktycznie jako jedna część. http://www.modelmaker.com.pl/D48120-GREEK-F-16C-block-52-ZEUS-DEMO-TEAM-2014-decal-resin-CFT-and-paraschute-container-for-Tamiya-kit/1275/
 4. Dodam tylko, że oferta z modelem wylądowała też na Allegro.
 5. Na sprzedaż model Tornado w wersji GR.4 wydany przez Revella. Wypraski są kompletne, oryginalnie zafoliowane. Kalkomania drukowana przez Cartografa, kompletna. Cena 115 złotych, wysyłka kurierem UPS na mój koszt. Model jest też oferowany na jednej z giełd modelarskich na Facebooku.
 6. Tak jak pisze Solo. Sam ostatnio kupowałem w sklepie z duperelami elektronicznymi. Za małego krokodylka zapłaciłem jakoś 80 groszy. I nałożyłem to potem na patyki do szaszłyków.
 7. Śledziłem tak z boku patrząc co tam wywijasz z tym zestawem. No i muszę pogratulować. Bardzo dobra robota!
 8. Zasiadam i spoglądam. Jestem ciekawe jak pójdzie.
 9. Model zaczął się pojawiać w pierwszych sklepach. 179 pln, nienajgorzej, liczyłem na nieco więcej.
 10. Ludzie są zadowoleni jak im wyjdzie dobry model prosto z pudła. A tutaj takie coś! 😳
 11. Ciekawe na ile części potną.
 12. Podoba mi się. W ogóle, mam sentyment do Eduardowych Bf-110. Jeden z tych wypustów był jednym z pierwszych modeli, jakie robiłem, także miło popatrzeć na Twoją galerię.
 13. Oszklenie już wklejone na stałe, czy tylko dopasowane na sucho? Widać też cały czas łączenia połówek kadłuba - zarówno na górze jak i na spodzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.