Jump to content

Mates

Members
 • Content Count

  459
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mates last won the day on January 10

Mates had the most liked content!

Community Reputation

77 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Model sprzedany. Temat można zamknąć.
 2. Sklejał ktoś juz Hortena od Zoukei Mura w 1/72? Widziałem fotki w sieci, to spasowanie jest absolutnie na dramatycznym poziomie.
 3. Po ukończonym ostatnio Su-24 od Trumpetera zostało mi to, co na foto. Kalkomania z oznaczeniami dla ukraińskiej wersji tego samolotu, dość sporo wyprasek z uzbrojeniem (większość nawet nie ruszona) i jakaś ogólna drobnica w wypraskach. Raczej będę z tym zmierzał do wyrzucenia na śmietnik, ale może ktoś byłby chętny przygarnąć ten złom. Moja propozycja cenowa to 25 złotych z wysyłką kurierem UPS po mojej stronie.
 4. W połowie grudnia w imieniu znajomego pisałem przez kontakt na głównej stronie Revella a propo jednej wypraski - konkretnie oszklenia do jednego modelu samchodu. Jakie było moje zdziwienie, kiedy dziś dostałem paczkę z tym elementem. Inna sprawa, że nie otrzymałem absolutnie żadnego info zwrotnego od Revella. Wszystko oczywiście za free.
 5. @Solo, te żarówki boczne, które masz, jaki to konkretnie model?
 6. Mates

  Allegro Lokalnie

  Ja z allegro lokalnie skorzystałem raz przy licytacji MiGa-29 od GWH. Była to pierwsza w życiu licytacja, jaką wygrałem i miałem wrażenie, że nikt nie śledzi tej akcji, choć tylko raz cena była podbita. Płatność i dogadanie ze sprzedającym bez żadnego problemu. Choć przez moment zwątpiłem, ponieważ sprzedający wysyłał towar, ale musiałem tego dość sporo szukać, mimo że w głównym oknie nie było to podane. No ale cała reszta to dramat. Interfejs, decign, włącznie z lakonicznymi informacjami o tym, kto licytuje, kto obserwuje. Już nie wspominam o tym, ze jak chciałem coś wystawić na normalnym allegro, to przekierowywało mnie od razu na lokalnie - później to poprawili. Na szczęście, jest wiele opcji sprzedaży towaru. Odejdą im po prostu użytkownicy, którzy konta mają od wielu lat.
 7. Kinetic pokazał, jakie malowania będą w zestawie z F-18 Aggressor. Poza tymi dwoma standardowymi, podoba mi się to z czarną gorą, choć w sieci nie mogę znaleźć fotek tego konkretnego egzemplarza.
 8. Zmiana ceny na 125 złotych. Wysyłka nadal po mojej stronie.
 9. @eLCe, linie podziału na spodzie podkreślałem za pomocą washa własnej roboty. Mieszanka czarnej i szarej farby olejnej rozcieńczonej white spiritem. A co do wielkości modelu. Jak Su-24 postawiłem obok MiGa-21 w skali 1/48, to są praktycznie tak samo długie.
 10. Takie coś ostatnio skończyłem. Wróciłem na jakiś czas do skali 1/72. Bardzo przyjemny w detal i spasowanie model Trumpetera. Jedyne co mnie drażni, choć w sumie kleiłem tylko jeden model tego producenta i też był tam ten problem), że elementy składające się na golenie podwozia zarówno przedniego jak i tylnego są strasznie delikatne i bardzo łatwo je połamać. Jak mnie pamięć nie myli, to szpachlę użyłem może w dwóch-trzech miejsca, co wynikało z mojego błędu przy wycinaniu części. Spasowanie, tak jak wspomniałem, bardzo przyjazne modelarzowi. W kilku miejscach odtworzone linie podziału i nity po szlifowaniu. Główne kolory kamuflażu robione z mieszanki farb Gunze, ponadto malowany farbami Tamiya, Vellejo do detali w kabinie i pierwszy raz użyłem produktu MRP, konkretnie do koloru kokpitu. Brudzenie tradycyjnie w moich pracach przy użyciu farb olejnych, gdzieniegdzie dałem jeszcze cienie Tamki. Wiem, że samolot przenosi dość sporo uzbrojenia, jednak wybrałem nieco skromniejszą konfigurację. Docelowo model będzie stacjonował w innej bazie. Oglądajcie.
 11. No to jest jeden z tych starszych wypustów Academy, gdzie kalki są kiepskie. W nowych praktycznie wszędzie jest Cartograf.
 12. Mates

  Mates - lotnictwo

  Su-24MR Fencer-E, Trumpeter, 1:72
 13. Na sprzedaż świetny zestaw Trumpetera zawierający do złożenia model Su-33 wraz z pokładem lotniskowca. Atutem zestawu jest poza wspomnianym pokładem lotniskowca, jest też to, że można go złożyć w wersji ze złożonymi skrzydłami. Wszystko jest kompletne, oryginalnie zafoliowane, luzem nic nie lata. Na zdjęciach zawarta sprzedawana zawartość. Cena 150 złotych, wysyłka kurierem UPS na mój koszt. Model jest też oferowany na jednej z facebookowych giełd modelarskich.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.