Jump to content

Mates

Members
 • Content Count

  728
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Mates last won the day on May 4

Mates had the most liked content!

Community Reputation

198 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmmm...z ostatniego, dzisiejszego, posta nie widać zdjęć.
 2. A jeszcze zdaje się, że Answer zapowiedzianą ma Casę. Będzie można zrobić dwa nasze samoloty transportowe, bo jest jeszcze Hercules Zvezdy.
 3. Pytanie a propo butanolu. Który konkretnie kupić? Bo tam po internecie pokazuje się 1-Butanol, 2-Butanol...
 4. @Staryfajter1954, w moim przypadku to raczej jednorazowy projekt.
 5. F-104G Starfighter, Eduard NATO Fighter, 1/48
 6. Kolejny śledź na forum. Szybki projekt bez większej spinki. Wśród kilku rozgrzebanych modeli znalazłem odrobinę czasu na ten zestaw. Zawartość pudła jest doskonale znana i można właściwie powiedzieć, że chwalona i cały czas bardzo konkurencyjna wobec nowego wypustu Kinetica. Wypraski Hasegawy z dodatkami Eduarda do wersji limitowanej, blachy, żywiczny fotel itp. Budowa absolutnie bezproblemowa, mankamenty uzupełniałem cienkim polistyrenem albo kawałkami wypraski wyciągniętymi nad ogniem. Poskutkowało to tym, że po położeniu podkładu nie znalazłem żadnych kłopotliwych miejsc. Poza zawartoś
 7. Zwracam honor. Przyznam szczerze, że jak szukałem tego zapisu, to mi kompletnie umknął.
 8. Tak szukałem w sumie tego info odnośnie tych 30 minut głównie w pierwszym poście (dziś miałem chyba 4 minuty za późno moje typy), ale nic nie znalazłem. A okazuje się, że dopisek jest w którymś z postów w dyskusji. Myślę, że warto w tym celu wyedytować pierwszy post i przenieść ten zapis właśnie tam.
 9. 1. Mercedes - Hamilton 2. Red Bull - Verstappen 3. Red Bull - Perez
 10. Podoba mi się i przyglądam się z zaciekawieniem. Mój turek już jest coraz bliżej horyzontu, więc niedługo będzie kolejny śledź.
 11. Model sprzedany. Można zamknac watek.
 12. Ale właściwie teraz w czym problem? Jeśli mają zapis regulaminu mówiący o terminie realizacji, to w czym problem? Logując się czy tam zakładając konto przecież musiałeś zaakceptować regulamin. Skoro sklep ma 30 dni na realizację, to do 13 maja mają czas na finalizację.
 13. Na sprzedaż nowy wypust Hobby Bossa, MV-22 Osprey. Skala 1:48. Model kompletny, wszystko oryginalnie zafoliowane, nieruszone. Cena 335 pln, wysyłka kurierem UPS na mój koszt. Jest też możliwość wysyłki do paczkomatu, jednak należy doliczyć do ceny koszt przesyłki. Model jest też wystawiony na jednej z giełd na Facebooku.
 14. Raz tam zamawiałem jakiś preorder czy coś, ale poza potwierdzeniem złożenia zamówienia nic się nie działo. Z racji takiej, że inne sklepy potrzebny mi produkt miały już na stanie, to nie było w playergames kłopotu z anulowaniem mojego zamówienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.