Jump to content

Mates

Members
 • Content Count

  606
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mates last won the day on January 10

Mates had the most liked content!

Community Reputation

136 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapomniałem pisać. Temat jest nieaktualny. Ale dziękuję za pomoc.
 2. Posiada ktoś w zakamarkach nieużyte rondle USAF dla samolotu F-15E? One są charakterystyczne, bo całe czarne. Interesuje mnie skala 1/72.
 3. Jak spoglądam na wypraski z uzbrojeniem, to jakoś mi od razu przychodzi na myśl GWH. Jestem naprawdę ciekaw ceny tego zestawu.
 4. Mates

  Strona MH

  Od dłuższego czasu jest kłopot w stroną. Raz sklep działa bez żadnego zarzutu, a innym razem złożenie zamówienia trwa niesamowicie długo - nie mówiąc już o przeglądaniu sklepu. Strona zamula strasznie.
 5. Nie moja tematyka, ale model prima sort!
 6. Ciekawe to jest, jaka będzie cena.
 7. F-35B, Italeri, 1/72
 8. Jak dla mnie to wszystko jest w porządku. Serio. Po pierwszych zdjęciach w necie też byłem sceptyczny, ale na żywo jest ok.
 9. Takie coś się ukaże: Jest to przepak bardzo dobrych wyprasek Italeri. Plus taki, że kalkomanie będą sensowne i ciekawsze niż Italeri. Model Italeri swoją drogą kończę akurat dla klienta i nie ma się do czego przyczepić. Najpoważniejszy mankament, moim zdaniem mający znaczący wpływ na całość finalnego modelu, to kalkomanie (druk Zanchetti dramat, miałem z nimi do czynienia już przy Rafale C Revella). Gdybym dziś miał podejmować decyzję co do F-35B, to chyba zabrałbym nowy wypust Academy - choć nie wiem też, czy dali tam Cartografa.
 10. Mates

  Zakupy... Cz.4

  Revell zdaje się, że zrobił przepak pierwszej wersji, którą wydało Skunkmodels. Wypraski wyglądają całkiem dobrze. W ogóle nie będzie to małe, bo rozpiętość skrzydeł to dobre 40 cm.
 11. Mates

  Zakupy... Cz.4

  Bedzie robiony dron:
 12. Mam zamiar to ze zdjęcia poniżej. Kalkomanie już mam.
 13. Podoba mi się. Czy poza tym co napisałeś o tym zestawie, czyhają jeszcze jakieś niespodzianki? Mam ten sam zestaw i też będzie z tego aggressor.
 14. Ja mam A-6A od Hobby Bossa. Wygląda to wszystko bardzo dobrze. Mój model, można powiedzieć, że jest w fazie bardzo wczesnego klejenia - części są powycinane z wyprasek i sobie spasowałem na sucho. Plus tych zestawów jest taki, że można je robić w różnych konfiguracjach - złożone skrzydła, radar na wierzchu itp. Tam coś pisali, że chyba jest kłopot z osłoną antyodblaskową w kokpicie, ponieważ jak się dopasowuje oszklenie, to nie przylega ściśle do reszty i trzeba rzeźbić i kombinować , ale nie jest to nic wielkiego. Podobnie z górną częścią statecznika, która niby nie ma takiego kształtu, jak w
 15. Mates

  Aerograf cz.2

  Dziękuję za odzew. Przeglądając poszczególne oferty, najprawdopodobniej będę się skłaniał do zakupów w amiami - cenna informacja dla mnie powyżej odnośnie transport SALem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.