Skocz do zawartości

Beobachtungspanzer Panther 1/35 icm


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

Model dosc ciekawy ladnie sie skleja wstawiam go tu bo jeszcze troche do konca mu brakuje. Malowanie to tylko iwylacznie moja tworcza inwencja wzorowana na malowaniu z konca wojny chodzilo mi tez o to by sprawdzic pewien sposob na niemiecka zółć bo zawsze z dobraniem odpowiedneigo odcienia mialem problem. Jednak teraz jestem zadowolony z rezultatu

3918aa80de052aa1m.jpg

b113ad13ac77354fm.jpg

1b3022e2f8503a8cm.jpg

c7199ed55e8b5944m.jpg

61a0b974d7704e38m.jpg

88492a6c9acce0eam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

widzę, że za dużo popularności, to ten modelik nie bije:(

Widzę, że za bardzo cierpliwy nie jesteś... Pamiętaj, że forumowicze to ludzie pracujący i uczący się więc opinie najczęściej pojawiają się wieczorem, a nie w południe czy rano...

 

Specjalistą od Panther nie jestem, najlepiej doradzi Ci M.Szelenbaum.

Z mojej strony... Model dobry, rzekłbym nawet bardzo. Dunkelgelb w moim mniemaniu za blady, za jasny. Tu może być kontrowersyjnie, ponieważ niektorzy uważają, że powinien wpadać w żołć inni, że nieco bardziej zielony itp... Co do sposobu rozłożenia barw, nie wnikam - nawet ładne. Gąski ładnie urdzewione choć za bardzo. Obicia, odrapania porządne, choć miejscami nieco zbyt podobne. Czekam na krzyże i numery taktyczne, anteny itp. bo jak się doczytałem model nie dokończony. Podsumowując model ok, ale moim zdaniem kamo końca wojny, nie wspołgra dobrze z nadmiernymi obiciami i znaczną rdzą na gąskach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pojazdem można robić wszystko, bo to jedyny egzemplarz, a właściwie prototyp. Wieże próbną osadzono na testowym podwoziu Ausf. D i tu juz w zasadzie kończy sie historia. Pojazd nigdy nie wszedł do produkcji, ba nawet nie przetestowano prototypu. Zatem co by z nim nie zrobić to będzie fikcją i tak :> Sam model jest fajny, choć przydało by się go wykończyć ,wybrudzić itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model narazie jest na etapie wykonczenia jak mozna bylo zalwazyc wiec napewno zabrudzenia jakies mocniejsze sie pojawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.