Skocz do zawartości

Filter


SprutKing74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jedno techniczne pytanie mam, bo jestem niedoświadczony. Buduję niemiecki Pz I, generalnie nie ma to znaczenia. Znaczenie ma to, że on ma być "panzer grey", a mi po wszystkich " waschach, brudzeniach, które nawet fajnie wyszły, zrobił się szarawo......bardziej zielony. Problem w tym, że chcę go troszkę "zniebieścić" prawidłowym filtrem, żeby był troszkę bardziej przypominający orginalne, niemieckie, a teraz jest bardziej pod radziecki w odcieniach.....niestety. Śmiesznie to wygląda, niemieckie kształty, radziecki odcień...Może go ruscy przejęli...Niezła historia.

Pytanie. Olejne zacieki, brudzenia już porobione. One są brązowe, żółtawe i.t.p. Co się stanie jak po tych olejach teraz pojadę filtrem??? Czy wszystko wpadnie w niebieski odcień??? Byłoby nie fajnie. Nie wiem po prostu jak zareagują te fajne brudzenia olejne na filter.

Przepras\zam, że tak się rozpisałem. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej daj zdjęcia jakieś bo tak to wrozenie z fusów. 

A zastosowanie filtra od AK/mig bo pewnie o tym mowisz zniebieści go mocno, wiem co mówię :) najlepiej przetestuj sobie na spodzie wanny. Wash do panzergrey właśnie jest taki zielonkawy i najlepiej stosować go punktów nie po całości +wycieranie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zipster napisał:

Najlepiej daj zdjęcia jakieś bo tak to wrozenie z fusów. 

A zastosowanie filtra od AK/mig bo pewnie o tym mowisz zniebieści go mocno, wiem co mówię :) najlepiej przetestuj sobie na spodzie wanny. Wash do panzergrey właśnie jest taki zielonkawy i najlepiej stosować go punktów nie po całości +wycieranie. 

Dzięki za odpowiedź. Położyłem ten filter AK. Bardzo niebieski jest rzeczywiście. Pomogło, ale olejne efekty nie są tak wyraźne, trochę przygasły. Ogólnie już nie jest radziecki.

Zamieszczać zdjęcia??? Ja się nie odważę, to mój trzeci model. Nie wytrzymam krytyki i będzie hobby zakończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.