Jump to content

zipster

Members
 • Content Count

  257
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

Personal Information

 • Location
  warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Łady, choć może troszki za ciemny jak na mój gust i kolory zbyt soczyste, ale to jak z blondynkami i brunetkami
 2. Ej no, cała strona poświęcona świętej modelarskiej wojnie a ty tu offtopujesz jakimś modelem, a kysz ;)! Panowie, może jestem za młody modelarski starzem, nie wdycham tamiya extra thin o poranku zamiast kawy stąd może uważam, że cała burza jest trochę na wyrost, wyszukujmy babole i informujemy prowadzących warsztaty bo po to chyba są zakładane ale wszystkie strony niech troszkę s puszczą pary bo to zaczyna przypominać tą scenke
 3. eee, to jak masz zestawowy to bym sie nie bawil w specjalne kupywanie nowego (ale to ja ofc). a teraz przegladajac instrukcje tego modelu schowany wyglada bardzo fajnie.
 4. Z zasady tego typu sprzęt nie powinien widzieć "akcji" w 1wszej Lini stąd brak KM'u w default'cie. Jeśli chcesz montować koniecznie to tu masz np. Fajny zestaw: https://www.mojehobby.pl/products/German-Machineguns-set.html Kwestia pewnie dorobić z polistyrenu kawałek pałąka
 5. Czym / jak malowałeś lufę?
 6. W takim razie najpierw zalakieruj szpachle a później podkład 🤭
 7. Ral 7009, sam uzylem humbrola bo model jeszcze robiłem przed zakupem aero, ale teraz maluję sobie linią Real Colours od AK i sobie chwalę AK RC 054 jest odpowiedni i takim bym malował.
 8. Ja przejechałem czarnym w tym modelu ale powinna być zielona w/g wszelkich źródeł. W flakpanzer 1 już na zielono ją przejechałem.
 9. Oo, warsztacie z jedyną siadam i oglądam, co do pytań to zerknij mój warsztat Meser ładnie tam wnętrze opisał, w skrócie, podłoga zielona, skrzynia też, ściany kremowe
 10. co pisze wzoruje sie na tym co widze tu: moim zdaniem fajnie
 11. Xf-63 pół na pół z białym i jako 2ga warstwa mniejsza jakiś rust albo Browndla efektu 3d.
 12. bardzo ładnie, jedynie do figurek mozna sie przyczepic i to z nimi pocwicz, jesli o model / diorame chodzi to miodzio.
 13. Fotki przyczepki bez streakingu i śniegu, co do łosza też za bardzo nie wiem czy używać i jeśli tak to jakiego (any help?:) stojković widziałem że w mardeku łoszowales ale nie pochwaliles się czym 😛) any Way:
 14. Na Yt nic nie wspominal o lakierze ale też nic nie pisali aby tego nie robić bo wychodzą takie kwiatki. Może kwestia że to satyna, może kwestia, że to vallejo, dunno. Na zdrowy rozum przed tego typu operacjami właśnie lakier wydawał by się zdrowym posunięciem a tu na odwrót. Tak też pewnie zrobię, przyczepa nawet mi się podoba, wieczorem wrócę fotki. I tak chyba przeznacze starą pz 2 F od tamki jako obiekt doświadczalne właśnie do sprawdzania pomysłów etc. Bo później zdrapywac farbę i kalki z modeli za 180zł trochę szkoda...
 15. No już jedną stronę zepsułem i będzie na niej repaiting tak czy siak :), i teraz mam już pewność, że to kwestia lakieru, wózka nie lakierowałem przez nieuwagę a tam schodzi white jak ta lala..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.