Skocz do zawartości

[K] Lutzow 1/400


Doberman

Rekomendowane odpowiedzi

Nic do mnie nie przyszło, że ktoś odpowiedział na mój post? Po nocy wróciłem z pracy i dopiero zobaczyłem, że jest odpowiedź. Mam już Scheera i Grafa Spee z Hellera?. Po prostu mnie powaliły szczegółowością  ?? i wiem czego spodziewać się po Lutzowie.  Rozkminiam jeszcze cały czas temat pod ich budowę? ?i mając na uwadze czego nie trzeba zmieniać w modelu to powiedziałbym,  że max z wysyłką to  powyżej stówy bym nie dał. Przegapiłem w mojehobby jak był za 39zł. Podaj swoją cenę, a może coś szukasz i machniom?

 

Pozdrawiam

Piotr

Edytowane przez Doberman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak odpuszczę sobie. Wyciągnąłem wypraski Grafa i Scheera z piwnicy i przyłożyłem do planów  i jednak nie jestem jeszcze gotowy na walkę z nimi. Przepraszam za kłopot. 

Dziś przyszły do mnie dwa Deutschlandy z Fujimi  w 1/700 i one będą pierwszymi modelami okrętów, które zbuduję.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przemyślałem jeszcze raz sprawę i odkupię tego Lutzowa.  Buduję modele dla siebie i ja przeżyję fakt skopanych proporcji kadłuba modelu. Natomiast na  kadłubie  pozmieniam  co się da w miarę swoich możliwości i tyle, Akurat się dobrze składa syn ma teraz dwa tygodnie ferii to mi odpada wożenie na zajęcia poza lekcyjne, będzie czas na złożenie kadłubów i wyszlifowanie pokładów.  

Proszę o podanie danych do wpłaty na priwa.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.