Jump to content

Iron Duke

Members
 • Content Count

  294
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Iron Duke last won the day on July 2

Iron Duke had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

About Iron Duke

Personal Information

 • Location
  PNT, WielkaPolska

Recent Profile Visitors

812 profile views
 1. To jest model w skali 350. Czyli z jednego metra patrząc to tak jakby oryginał widzieć z 350 m. Gołym okiem drobiazgów nie widać. Przy okazji można popatrzeć na Błyskawicę z tej odległości. Nitów raczej nie widać...
 2. Ja do takich spraw używam cienkiej niekłaczącej nici....póki co działa.
 3. Aktualnie robię Prinz Eugena i fartuchów nie robię. Nie zawsze były zakładane.
 4. Poszukuję 2 szt. reflektorów w skali 1:400 z niemieckich pancerników lub ciężkich krążowników.
 5. Nie za duże te kotwice? I śruby nie w takiej konfiguracji... https://kbismarck.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=268
 6. Poza tymi wszystkimi w/w powodami dodałbym jeszcze, że uczestnictwo w jakimkolwiek zgromadzeniu (sportowym, modelarskim, religijnym, kulturalnym...) to proszenie się o kłopoty. Lepiej dmuchać na zimne. Jakoś to przetrzymamy.
 7. HMS Hood 1:400 Heller może być?
 8. A sam pokład byś sprzedał? ?
 9. Kup anteny do pojazdów w skali 1:35. To są stożki długości 7-10 cm i właśnie z nich robię maszty. Docinasz odpowiedni fragment a reje robisz z drutu 0,3-0,5 mm. Przykład poniżej: https://www.mojehobby.pl/products/Zestaw-3szt.-2m-niemieckich-anten.html ?
 10. Blachy projektu Mirage-Hobby dedykowane do Gromów. Czasami trafiają się na All... ?
 11. I poniżej w wersji z 1937 roku: https://modelwork.pl/topic/35665-orp-grom-1400-mirage-hobby/ Ten na powyższym zdjęciu to wygląd okrętu w chwili zatonięcia. Oba modele budowałem z użyciem dedykowanych blach które są teraz praktycznie niedostępne. ?
 12. Jeszcze jest HP Models https://madhamsters.blogspot.com/2018/11/inbox-hp-models-orp-byskawica-skala-1700.html#more ?
 13. Dodałbym jeszcze brak w 1941 roku zamkniętych stanowisk celowniczych na wyrzutniach torpedowych i na bocznych podestach komina były wtedy jeszcze reflektory. A na podeście z przodu wieży dowodzenia też jeszcze był reflektor... ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.