Skocz do zawartości

Droid tri-fighter, revell easy kit


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam, przedstawiam 20 minutowy model revella. Bede musial troszke podszlifowac i pomalowac niektore elementy zeby nie wygladal jak zabawka. Potem moze jakis wash i troche obic. Na koniec bedzie jakas malutka, ciekawa podstawka czy cos. Traktuje ten model relaksacyjnie.

4322ca9ec17f6525.jpg

9e709fa359fa1060.jpg

5fed59a84eab27c1.jpg

5a3206b3dfab339a.jpg

 

cdn...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądś już ten model znam ;) -> LINK. Też mi zajął chyba 20 minut...

 

[edit]Poprawiłem link[/edit]

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gulus napisał:

A rakiety są, tylko się schowały do fotografii?

U kolegi adamkijak, czy u mnie?

Ciezko powiedziec bo na obydwu je widac.

W sumie to tak na szybko kuknelem do filmu (bardzo ciezko je tam znalesc) i tam sie okazuje ze zupelnie inne barwy te cuda maja, wiec bedzie malowanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko powiedziec bo na obydwu je widac.
Też mi się właśnie tak wydaje. Nie wiem więc, o co Gulusowi chodziło z tym pytaniem...
W sumie to tak na szybko kuknelem do filmu (bardzo ciezko je tam znalesc) i tam sie okazuje ze zupelnie inne barwy te cuda maja' date=' wiec bedzie malowanko.[/quote']Możesz zapodać jakimś screenem? Bo może i ja sobie je przemaluję, skoro są niezgodne z realiami filmu...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny brudno - szary kolorek, jakiej farby użyłeś, bo szarości z pactry której używam są właściwie niebieskawe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny brudno - szary kolorek, jakiej farby użyłeś, bo szarości z pactry której używam są właściwie niebieskawe..

Witam najpierw zrobilem cieniowanie czarnym kolorem, potem pokrylem wszystko Xf-66 light grey firmy Tamyia.

 

Dzisiaj sprobowalem bialego koloru z zestawu farbek akrylowych revella i musze powiedziec ze shit.

 

Pare dalszych fotek z postepu prac zdjecia robilem jak farbabyla jeszcze mokra miejscami:

0c0128d87f3d9414.jpg

38358c020647240d.jpg

b71aa03cd2d67d1f.jpg

 

Cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W której częsci ST był ten pojazd????
ST? Czym może być skrót ST? Star Trek? Hmmm... jeśli tak, to chyba nie ten film...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym "czołgu" dostałeś jakiegoś kopa jakościowego :-))

Patrze co będzie dalej :-))

No niewiem Spiton jezeli to ironia to spoko bo ja nie jestem z niego w ogole zadowolony.

Dzisiaj popracowalem nad podstawka. W miejsce tej dziury przyjdzie jeszcze pare czesci.

 

8573b09c59768251.jpg

66d32335aa7e2ff2.jpg

 

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
I jak postępy w budowie? Bo coś ucichło...

 

Pozdrawiam

o kurcze Kermit, nawet zapomnialem o tym watku. Podstawki nigdy nie skonczylem, zabraklo weny, a potem poszly inne pomysly na inne modele i

tak juz zostalo. Musialem pozbyc sie czesci modeli ze wzgledu na brak miejsca na gablotke i sprzedalem wszystkie moje Star-Warsy na ebay-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.