Skocz do zawartości

[G]Mini diorama STAR WARS-Here comes daddy!


Gość artoorkap

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moja kolejna szybka praca.Po miniaturowym X-wingu zakupiłem TIE fightera Lorda Vadera w tej samej skali.Z racji że oba modele są bez podwozia zrobiłem mini dioramkę przedstawiającą powierzchnię Gwiazdy Śmierci i umieściłem na niej oba myśliwce. Szczegóły samej podstawki są trochę biedne ale o ile pamiętam film to powierzchnia Gwiazdy... wyglądała trochę podobnie. Po ramkę pójdę jutro. Nazwa dioramki może trochę dziwna ale jak pamiętamy , Luke Skywalker był synem Lorda Vadera. Ci dwaj panowie stoczyli kosmiczny pojedynek nad Gwiazdą Śmierci. Z kolei składnia tytułu jest z filmu LŚNIENIE z Jackiem Nicholsonem w którym w.w pan wyrąbuje dziur w drzwiach z okrzykiem "Here comes Johnny". Dość nudzenia, fotki:

86a8d0038ae687c4m.jpg434e848f01a9a98dm.jpgd71919004b7539cdm.jpg031d362f6cdc0deam.jpg

4da566ee2f143565m.jpg092a9eaceb568998m.jpga4b23da110fafeccm.jpge30bae8726860d08m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fajny pomysl, niezle rzeczy mozna osiagnac z tymi Pocket kitami, podstawka jednak troszke za slaba, moze sprobuj cos takiego:

http://www.starshipmodeler.org/contest11/dio_04.htm

Nie powinno byc trudno.

Mam pytanko na czym wisza te modele, mam do dokonczenia podstawke z Tri-Fighterem i nie wiem na czym go "powiesic".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

przyłączam się do opinii Adama, fajny pomysł ale podstawka rzeczywiście trochę uboga. Powierzchnia "Gwiazdy Śmierci" była znacznie bardziej zróżnicowana. "Tie fighter" ma paskudną plamę na lewym wewnętrznym panelu. Może dałoby się jeszcze coś z tym zrobić?

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego co powiedzieli moi koledzy, dodałbym jeszcze to że trochę za blisko modele są ułożone od siebie. Takie latanie na zderzaku dla Vadera pewnie nie byłaby zbyt bezpieczna ;) Ale pomysł przedni

 

Sam noszę się z zakupem tych pocketów ale mam do wyboru albo Smyk za 30pln albo internet za tyle samo. Niestety w Łodzi raczej trudno je dostać

 

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadrapania na osobistej maszynie Dartha Vadera? Niemożliwe. Osobiście wydusiłby obsługę techniczną... ;)

Przydałoby się tło z arkusza czarnego brystolu - 4 zł w papierniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.