Skocz do zawartości

Mercedes-Benz Actros 1854 (V8)


Actros

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cała kabina złożona zostały jeszcze detale :

b8d8d7121006a284.jpg

35e2d34d1b8d05cf.jpg

0e4b3f23a745262c.jpg

3180198a8636349a.jpg

Odmalowałem od nowa cały zbiornik:) :

202d3d92de8f452f.jpg

I silnik,tak to wygląda :7156c45b4f63fc50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak najbardziej się podoba . Truck jak dotąd bardzo ładnie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to model robiony na... "odpierdziel" Co to mają znaczyć te niedomalowane części? Np.:

- jakiś placek na osłonie międzyosiowej

- również placek na nadkolach z przodu

 

Co do silnika to okropny, jak mozna nawalić w cholere srebrnego? Nawet opaski nie są na czarno, bys chociaż na głowice dał kolor inny a nie wszystko srebrne

 

Nastepnie na 3 fotce jest widoczna szpara, jest ona pomiędzy łączeniem dachu z daszkiem nad szyba, czy to tak ma byc, czy co???

 

Co do koloru to na jednej fotce ze zderzakiem widać okropne niedomalowania, oczywiscie... kolor ładny ale jakos położenia mierny! Jakość fotek jest na 3 i dlatego, że nic nie widać to ta jakość zakrywa wszystkie błędy itp.

 

Przyznaję... kazdy ma swój gust (chodzi mi o kolor silnika) ale bez przesady... zreszta........ nie mój model.

 

Ps. pisałeś w jakimś poście, że dam za ten model (za wykonanie 4 w skali na 6) czwóreczkę a nawet i więcej, ale jak narazie to się okropnie grubo nie zanosi na ta CZWÓRĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinzo56 Jedziesz po chłopaku jak po łysej kobyle. Proszę pokaż nam/mi swój drugi model. Jeżeli był lepszy od tego,a w co wątpię, to Cię przepraszam. JA w swoim drugim modelu, nic nie malowałem, A ni nie przerabiałem, i inne pierdoły. Wiec on robi fajnie i tak jak umie. Następnym razem się poprawi(mam taką nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, fajny kolor, farba ładnie położona, kabina czysto sklejona, mi sie podoba.

A co do kolegi marcinzo56, to nie przejmuj sie tym co napisał, sklejasz model tak jak umiesz i wychodzi ci to ładnie.

Postępy od Black Edition do obecnego Actrosa są duże.

Oby tak dolej!!!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinzo56 Jedziesz po chłopaku jak po łysej kobyle. Proszę pokaż nam/mi swój drugi model. Jeżeli był lepszy od tego,a w co wątpię, to Cię przepraszam. JA w swoim drugim modelu, nic nie malowałem, A ni nie przerabiałem, i inne pierdoły. Wiec on robi fajnie i tak jak umie. Następnym razem się poprawi(mam taką nadzieję).

Nie chodzi mi o to, że jade po nim tylko pisze co widze więc jakie to jest jechanie po człowieku??? chce napisać, że jakiś czas temu pisał do mnie na gg i ciągle gadał, że za tego actrosa ocenię wyzej niz 4 więc ja robię kontre i pisze jakie błędy widzę. Prawda, kolor lakieru bombisty bardzo mi się podoba ale nekają mnie te warstwy na osłonie i nadkolach, silnik i ta szpara, dokładnie to co wymieniłem w powyzszym poscie.

 

Co do mojego drugiego modelu to jest tak: był to model Volvo Fh12 Globetrotter (ten przed chinczykiem) i z tego co pamietam to był cały czarny malowany sprayem nie przeze mnie tylko przez tate. Model był klejony jakieś 5 może 6 lat temu i wtedy byłem jeszcze w podstawowce a w tym czasie nie miałem ani cyfrówki ani nawet nie kupili mi telefonu bo nawet nie chciałem bo była mi niepotrzebna, więc kolego... jak mam Ci pokazać ten moj model???? Chciałbym ale nie mam jak, szkoda...

 

Jeżeli actros zmieni te błędy co wymieniłem to model nawet bedzie mi sie podobać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem te szczegóły w których nie domalowałem oto fotki :

Na fotkach są pomalowane błędy zaznaczone 1,2,3,4.

ac99be24daf05b1bm.jpg

5b8386d6761cd77am.jpg

ceb92c17d6fcf84am.jpg

 

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinzo56 Może z dużo zdjęć modeli tornada się na oglądałeś?? Każdy robi jak umie i o gustach się nie dyskutuje. Oceniaj jakość położenia lakiery u czystość sklejenia, a nie kolo silnika czy est w kropki czy może różowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz model ładnie wygląda a nie jakies częsci niedomalowane troche dla mnie dziwne, że nikt nie zauważył tego, może nikt nie chciał napisać teraz pasi...

 

Truckerek własnie oceniałem jakość położenia lakieru, troche staraj się czytać co piszę itp. żal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zacznę czepiać sie twojego modelu Peterbilt'a. Też nie jest super złożony, poduszki w kolorze srebrnym fujjj. I parę innych rzeczy. Jak byś miał 10 lat(actros nie obraź się ) to ciekawe jak ty byś składał model??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zacznę czepiać sie twojego modelu Peterbilt'a. Też nie jest super złożony, poduszki w kolorze srebrnym fujjj. I parę innych rzeczy. Jak byś miał 10 lat(actros nie obraź się ) to ciekawe jak ty byś składał model??

 

Wiesz.. to co Ty napiszesz to mnie interesuje tak jak zeszłoroczny śnieg ale nie chodzi mi o to.. Forum (każde forum) to jest wymiana słowami, doradzanie, dowiadywanie się różnych rzeczy itp, itd!!! Więc nie wiem o co Tobie chodzi??? Czy ja go obrażam? klne co zdanie? NIE! nie robie tego tylko doradzam koledze co i jak, a czy on bedzie mnie słuchał to juz jego sprawa, a co do Ciebie truckerek to nie bądz taki do przodu bo Twoje krociutkie sznuroweczki wyprzedzą Cie, że nawet nie bedziesz wiedział kiedy, ciekawe jak Ty skleisz Twojego MANa??? Jestem zainteresowany bardzo nim, No ale juz nie bede robił OT.

Kurcze, jednak ludzie na tym forum nie potrafia zrozumiec postu i go DOBRZE przeczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne tego typu posty będą bezwzględnie kasowane. Proszę o zakończenie OT i przeniesienie tej rozmowy (jeśli chcecie ją dalej kontynuować) na priv lub GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem wszelkiego rodzaju niedomalowania można przemilczeć, szpara... (być moze wina modelu mi się zdarzało tak przy magnumce prosto po wyciągnięciu z boxa miałem zwichrowane części) Czy na odpierdziel?? Może dla niektórych kto zrobił juz kilkanaście takich modeli. Dla mnie model ciekawy, kolorki silnika spoko chociaż małe machnięciem czarnym tu to tam dało by dużo smaczku do niego. CO do lakieru na kabinie spoko chociaż (może tak wyszło na zdjęciu) jest tam mała skórka od pomarańczy, ale to przecież można wypolerować

 

Pozwodzonak w sklejaniu i kibicuję dalej

PS>Nie daj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie koniec zostało jeszcze trochę detali :

5fc0ed49282397d5m.jpgceda95980c488255m.jpg202b33b55d7be0c6m.jpg

fcb1bacaef2074aem.jpg35cb7bde16d1c643m.jpg749be9c6d3e8dbf6m.jpg

Potem fotki będą lepsze jak go skończę na 100%

 

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo się podoba. Parę niedoróbek jest, ale i tak widać ogromny postęp . Wrzuć fotki do tematu w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.