Skocz do zawartości

[W] British 155mm AS-90 1:35


Przemek R

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 months later...

Witaj! Też ten model będę składać, już leży w pudełeczku koło biurka i czeka na to aż będę mieć chwilkę czasu i jak blaszki przylecą do mnie wraz z listonoszem...

 

Strasznie się nakręciłem na ten model, ale nie potrafie do niego nigdzie wyczaić ogniwek :( chodz te gumisie nie wyglądają najgorzej i po odpowiednim tuningu na "eksploatację" będzie coś się dało z nich wyciągnąć...

 

Pytanie i wielka prośba do reggy i/lub Barthass

Nie znam się tak dobrze na broni i uzbrojeniu nowoczesnym, a tym bardziej na krajach gdzie ta technika wykracza ponad dwa wolanty i pedał gazu jak w t-55 i tym podobnych, bo od niedawna się przerzuciłem na postwojenne produkcje woiskowe...

Więc wracam do pytanka, co to jest za karabin który jest zamontowany w jażmie na wieży tego potwora? Czy są jakieś metalowe lufy do tej maszynki i do tego KM-u, chodz mimo wszystko oglądając lufe zestawową jestem z niej w miare zadowolony, chodz nienaturalnie strasznie wygląda ta "okładzina" nie wiem jak to nazwać, ten worek z sprężyną w środku która zapobiega dostawaniu się brudu tam gdzie lufa podczas odrzutu się ślizga do tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Km który jest zamontowany na wieży to L7A2 pochodna belgijskiego FN MAG-a.

http://en.wikipedia.org/wiki/FN_MAG

As-90.jpg

As-90_1.jpg

Czy ktoś do niego produkuje lufę to nie wiem.

Co do zasadniczego uzbrojenia to lufę aluminiową produkuje Barell Depot pod nr katalogowym BD35042

Tutaj są jej zdjęcia: http://www.luckymodel.com/scale.aspx?item_no=BD35042

Zdjęcia pochodzą z książki [WWP] - AS-90

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info!

 

Teraz delektuje się pudełkiem, zawartością i blaszkami od edzia, ale zastanawiam się nad wnętrzem, lufę widzę że ciężko będzie zdobyć...

 

Ale cóż, jakoś sobie trzeba dawać rade, teraz przeglądam fotki a potem się zastanowe jak tam bebeszki wstawie, raczej tylko przedział bojowy będzie otwarty, w typowym "stylu" jak widzę przy prowadzeniu ognia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.