Skocz do zawartości

Panzer czwóreczka D 1:35 Tamiyi, czyli 4 model w życiu


Mierzu

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem taką oto czwóreczkę, jako mój czwarty model w życiu. Daję do warsztatu, bo pojazd docelowo ma stać na podstawce z gorącym piaskim pustyni+ kamyki jakieś. Dla "szperaczy": wanna nie jest jeszcze na stałe doczepiona do nadwozia, zatem widać na zdjęciach szparę na łączeniu. Pozdrawiam!!!

Obraz006-1.jpg

Obraz008.jpg

Obraz007.jpg

Obraz004.jpg

Obraz003.jpg

Obraz005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny! Naprawdę śliczna czwóreczka. Czekam na pustynną podstawkę. Jedyne co, to wywal tą antenę, bo jest za chuda i giętka, a powinna być gruba i sztywna. Po to właśnie jest ta rynienka, którą przykryłeś szmatą, żeby antena się tam składala...

 

Grtatuluję super modelu. Zwłaszcza że to Twój czwarty pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na czwarty model to jest bardzo dobrze. Warto zwrocić uwagę, że jest to dość stary już model Tamki, więc tym większe uznanie. Tłumik ciekawie przepalony, choć nieco za bardzo. Obicia, ciekawe ładne, rozjaśnienia na środku pancerzy bardzo efektowne, sam wash też dość fajny choć na płycie silnika za ciemny. Jedyne do czego się przyczepię to gąski, gumofilce Tamiyi należało wymienić. Widać, że są naprężone, a powinny raczej zwisać - szkoda, że ich nie wymieniłeś, bo troszkę to popsuło efekt końcowy, ale generalnie powtarzam, Twoj czwarty model jest bardzo dobry, piąty i kolejny zapewne także będą takie, albo i lepsze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarze. Dodać jeszcze mogę, żę model w całości malowany pędzlem (pactrami), wash olejny, do tego suchy pędzel, obicia również pactrą, zabrudzenia pigmenty, suche pastele. Niedługo umieszczę pojazd w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...model w całości malowany pędzlem (pactrami)

No to brawo... Kupuj aerograf, to dopiero wowczas zobaczysz jak można się bawić, a i jakość będzie lepsza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena została już wymieniona na stywną, jak... sztywny pal azji. Co do szmatki to znalazła się tam z konieczności. Otóż zgubiłem gdzieś rynnę do chowania anteny i nie miałem, materiałów , żeby ją dorobić, stąd szmatka . Nie wiem czy kolorystycznie pasuje, ale trudno. Co do modelu to już teraz umieściłem go na winietce z piachem, dodałem kartony z niemieckim żarciem frontowym i dodatkowo będzie jeszcze flaga Rzeszy na wieżyczce. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu to już teraz umieściłem go na winietce z piachem, dodałem kartony z niemieckim żarciem frontowym i dodatkowo będzie jeszcze flaga Rzeszy na wieżyczce. Pozdrawiam!

Ani widu, ani słychu..Mierzu, będzie w galerii(znaczy nie Ty, model..się znaczy;D)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.