Skocz do zawartości

Szukamy osób chętnych do współpracy - modele pojazdów militarnych


Emes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

poszukujemu osoby/osób chętnych do współpracy. Do wykonania mamy kilka modeli pojazdów militarnych z okresu II wojny.

Posiadamy własne formy. Istotna informacja - modele sa metalowe, ze stopów m.in. zecerskich. Chętną osobę możemy

podszkolić i służyć pomocą  przy budowaniu modelu. Poniżej nasze przykładowe pojazdy.

 

PS. Jeżeli mój post w jakikolwiek sposób narusza regulamin forum, to proszę o informację.

P1290903.JPG

P1230424.JPG

P1200160.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej detali by się przydało.  Jaki zakres współpracy - dajecie odlane części, trzeba je połączyć (jak?) i pomalować? Jaka skala, jakie pojazdy? Pytam bo modelarze mają swoje specjalizacje - ulubione skale, tematykę w której "siedzą". Ja np. w pojazdach niemieckich (a takie widzę na zdjęciach) zupełnie się nie orientuję i nie podjął bym się. Natomiast są tematy w których siedzę (w skali 1:72) i w zależności od zakresu współpracy mógł bym być zainteresowany.

To co na zdjęciach jest do mocnego dopracowania - koła w Panzerze nawet na moje marne pojęcie o pojazdach niemieckich niezbyt przypominają prawdziwe (grubość, brak bandaży) , brak washa, jakichkolwiek śladów eksploatacji (chyba że jest przyjęta konwencja nieco zabawkowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Michal_G napisał:

Skala jest nietypowa 1:24. Szczegółów nie podawałam, bo to jest do dogadania. Możemy przygotować odlewy, ale jeżeli ktoś będzie chciał i potrafił, to może odlać je samodzielnie. Te modele takie miały być. Niektóre są malowane bardziej realistycznie, ale mieliśmy też kiedyś zamówienie na czołg fioletowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michal_G napisał:

To co na zdjęciach jest do mocnego dopracowania - koła w Panzerze nawet na moje marne pojęcie o pojazdach niemieckich niezbyt przypominają prawdziwe (grubość, brak bandaży) , brak washa, jakichkolwiek śladów eksploatacji (chyba że jest przyjęta konwencja nieco zabawkowa).

Podpytałam w firmie i otrzymałam informację, że jest to zabieg zamierzony.  To zamówienie dla klientów starej firmy i modele są utrzymane w konwencji ich dawnej produkcji kolekcjonerskiej.

Taka lepsza zabawka do postawienia obok modeli z produkcji przedwojennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.