Skocz do zawartości

Nissan Skyline GT-R V.spec II (R34), 1:24, Tamiya


adize

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój kolejny model. Jest parę niedociągnięć, ale w końcu człowiek uczy się na własnych błędach .

Kolor - Midnight Blue Zero Paints

Lakier bezbarwny - Model Master Gloss

oraz fototrawione siatki i metalstickery.

 

Relacja z budowy: KLIK

 

 

Fotki wnętrza:

IMG_3008.jpg

IMG_3009.jpg

IMG_3011.jpg

 

Samochód:

IMG_3012.jpg

IMG_3013.jpg

IMG_3014.jpg

IMG_3015.jpg

IMG_3020.jpg

IMG_3021.jpg

IMG_3022.jpg

IMG_3024.jpg

IMG_3026.jpg

IMG_3028.jpg

 

IMG_3033.jpg

IMG_3029.jpg

 

Podwozie:

IMG_3044.jpg

IMG_3045.jpg

IMG_3046.jpg

IMG_3047.jpg

 

Zdjęcia są takie sobie, ponieważ nie było dziś słońca. Jak tylko będzie ładniejsza pogoda porobię jeszcze parę zdjęć.

Pozdrawiam,

Ada

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak będę robił Ferrari, zakupię z pomocą Koksika te farbki Zero Paints.

 

Jawkers nie ma problemu możemy nawet zrobić swoje ferrari razem we wspólnym poście - jaki model Ferrari będziesz robil?

 

Co do modelu - fajnie wszystko, ale....:

mogłaś w przednich fotelach wywiercic dziury na otwory na pasy - 5 minut roboty a wygląda to bardziej realistycznie. Po drugie mogłaś zeszlifować lakier na równo i wtedy wypolerować lakier - efekt duuużo lepszy! Mogłaś też pomalować siatki w zderzaku i klosze lamp na czarno - wyglądają zabawkowo teraz. To ogólnie co mi się rzuciło w zmęczone oczęta

 

Ogólnie gratulcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Jawkers nie ma problemu możemy nawet zrobić swoje ferrari razem we wspólnym poście - jaki model Ferrari będziesz robil?

Dobry pomysł, tylko muszę dokończyć Volvo i kupić troszkę chemii, min te farbki.

Będę kleił Enzo. I potrzebował bym właśnie farbkę w kolorze żółtym, lub czerwonym.

Adize, może też się dołączysz ze swoją Testarossą i bądzie temat "Trio Ferrari", lub "Ich Troje"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu - fajnie wszystko, ale....:

mogłaś w przednich fotelach wywiercic dziury na otwory na pasy - 5 minut roboty a wygląda to bardziej realistycznie. Po drugie mogłaś zeszlifować lakier na równo i wtedy wypolerować lakier - efekt duuużo lepszy! Mogłaś też pomalować siatki w zderzaku i klosze lamp na czarno - wyglądają zabawkowo teraz. To ogólnie co mi się rzuciło w zmęczone oczęta

Następnym razem wywiercę otwory na pasy - po prostu o tym nie pomyślałam . Co do siatek, to chciałam aby zostały srebrne, ponieważ bardziej podobały mi się w takim kolorze.

Napisałeś, aby pomalować klosze lamp na czarno - chodzi ci o uszczelki lamp ?

 

Adize, może też się dołączysz ze swoją Testarossą i bądzie temat "Trio Ferrari", lub "Ich Troje"?

Ależ oczywiście, nie mam nic przeciwko . Tylko musimy się konkretnie zgadać kiedy zaczynamy itp. A wasze ferrari są w skali 1:24?

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.