Skocz do zawartości

chevrolet 30 c w t 1/35 Tamiya


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

Model w fazie wykończenia, jest to jeden z moich pierwszych modeli jakie zrobiłem jednak z powodu chęci sprawdzenia aerografu postanowiłem go odremontować i wyszło mi tak:

9ba8b8d7d975ce18m.jpg

2eec7eb2697525bem.jpg

04e75a0b30199db5m.jpg

b7b607707cf7d5afm.jpg

fd6c5e3cfc0af7dcm.jpg

 

Czekam na wasze opinie co by tu jeszcze zmienić a i mam pytanko na jaki kolor pomalować beczkę tak by jakoś jeszcze dodała życia modelowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wyszło mi tak:

I wyszlo ci super, bardzo mi sie podoba. Ladnie usyfiony. Co do beczki to generalnie brakuje sladow obic powstalych przy przesuwaniu. Nie wiem z czego jest zrobiona, ale moze sprobowac ja wgniesc co nieco, rozjasnij krawedzie. Mozesz tez sprobowac poturlac, poocierac ja o dywan lub cos twardego i te rysy ktore powstaja potraktowac jakims metalizerem, wtedy powinno byc bardzo realistycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beczka zarazie jest walnięta tylko czarnym podkładem i zastanawiam sie właśnie jaki kolor jej nadać jest ona z plastiku pochodzi z zestawu akademi a co do dywanu to ciekawy pomysł nigdy tka nie robiłem aż spróbuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak z plastiku to troche gorzej z wgnieceniami. Pomysl co bys robil z ta beczka jakbys naprawde taka probowal wytargac z magazynu, a potem na pake i sproboj ta odwzorowac, na czyms szorstkim, tak zeby delikatnie zdzieralo farbe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz zamierzam trochę mu załadować ta pakę bo i mam kanistry angielskie a mysle ze 2 niemieckie na wodę tez tu nie zaszkodzą parę skrzynek płachty buty itp zastanawiam sie tylko nad tym czy dawać tam amerykański pojemnik na smar z 2 wojny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowane załadowanie paki oczywiście jeszcze trza wszo z tego asortymentu pomalować i wycieniować ale ułożenie było by mniej więcej takie

97ea787152214600m.jpg

48ffd83265b626b8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz niestety nie mogę Ci pomóc w tej kwestii gdyż ja swój kupiłem dobre 6-7 lat temu był ot jeden z moich pierwszych modeli a teraz go wyremontowałem

masz tu linka do sklepu z tym modelem pogadaj z władzami ów sklepu może ci go sprowadza

http://modelcentrum.pl/go/_info/?id=10610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. wirtualnie go maja

 

 

wiesz ... od pewnego czau kupuje raczej na ebayu i zagranica

bo to co jest w Polsce to jest tak raczej na niby i tez raczej

nigdy nie bedzie do dostania / na modelcentrum maja np RSO (1)

ktore mimo ze jest jest nie do zdobycia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Zbyszek o takie coś mniej więcej ci chodzi tylko ze zarazie schnie:) zastanawiam sie tylko gdzie potem umiejscowić kaktusa?

e86569d037341d45m.jpg

e25e368bd1027b6em.jpg

 

subgrafik wiem o tym dobrze bo już wlasnie raz sie tak zrobiłem na tym sklepie i tez na italerce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dokładnie Ci firmy nie podam bo jest to klon który był razem z figurka saracena a teraz kolumna tez przechodzi odnowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o to co udało mi sie sklecić przez ostanie dni nadal zastanawiam sie nad tym gdzie umieścić kaktusa może ktoś mi doradzi?? Jak widać model wymaga jeszcze wykończenia a dokładnie bebechy na nim

9424d3f913dedb89m.jpg

65ea4db974e81a25m.jpg

d519ea74ae129d0bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż dział się nazywa

 

Forum Modelarstwo Plastikowe Strona Główna » Tematyka modelarska » Pojazdy wojskowe » Warsztat

 

A tu 3 zdjecia gotowego modelu ...

 

Ale nie powiem model łądnie wykonany, cieniowanie i malowanie na medal

 

PS>Nie załamuj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie tak owej nie mam ale pomyśle i o jakiejś figurce zna ktoś z was jakiejś w fajnej pozie pasującej do tej scenerii??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model bardzo fajny!!!

 

Ja swój potraktowałem suchymi pastelami w kolorach imitujących piasek pustyni, co do załadowania paki to myśle że mogą być sprzęty wszelkiej narodowości. Chyba wszystkie armie wykorzystują zdobyczny sprzęt, biorąc na dodatek trudne warunki pustyni, gdzie woda ze swojego czy wrogiego kanistra smakuje tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.