Skocz do zawartości

M60A1 Patton 1/35


komix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zdjęcia daje oryginał jak nie da rady pomniejszyć z ctrl-em, to zapraszam do obejrzenia albumu jako takiego na fotosiku. Folia? ta w peryskopach

rtoipmodest usunołem te uchwyty, fotografie po retuszu! Skany na meila bardzo bym prosił !!!!!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to podkład pod póżniejsze uszkodzenia, ale nie jest to srebrny!

Dodałem parę kropel czarnego, tylko przez światło jakoś tak to wygląda na fotkach.

Mozliwe ze aparat troszke przeklamal kolor popatrze sobie bo tez w przyszlosci bede podobna metoda chcial cos pomalowac

powodzenia w dalszym malowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Taki malutki updejcik, wycieniowałem trochę to co wyszło mi za jasne(dodany jasny szary+piaskowy) i od razu zabrałem się za rozplanowanie czarnych plam-Taśma tamki plus maskol .W międzyczasie zaczęły też powstawać kółeczka.

Fotki:

9fcd96968db6e078m.jpgcb93d4fb54692bb2m.jpg4da7e1866a26cb67m.jpgf2653dae3ada3dedm.jpg

 

c4974ccbc7f471dfm.jpg0a8cfd0d2350b5b6m.jpg757cfbef7eb4ca8am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, prace wreszcie ruszyły do przodu:)

Jestem wielkim fanem tego czołgu Też teraz dłubię coś hmm, powiedzmy, że podobnego

viewtopic.php?t=10013

I podczas budowy, na innym forum zwrócono mi uwagę, że

 

9fcd96968db6e078.jpg

 

w modelu Academy jest błąd -W prawdziwym M-60 występuje jeden rodzaj uchwytów ,-te, które zaznaczyłem na niebiesko, lub te które zaznaczyłem na czerwono, nigdy jednoczesnie nie występują 2 rodzaje uchwytów na jednym czołgu. Natomiast błędna instrukcja mówi, żeby zamontować oba rodzaje jednocześnie... ( w moim modelu na pierwszych zdjęciach widać jeszcze zamontowane 2 rodzaje na raz, potem to poprawiłem)

To tak z mojej strony Fajny model się szykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje będzie trzeba to poprawić.Tylko nie wiem jak z częściami,ile było tych poprzecznych zaczepów na wypraskach academy. Embarassed

 

Kurcze nie wiem czy się zrozumieliśmy

Chodzi mi o to, że jeśli wybierzesz opcję, że użyte są uchwyty zaznaczone na czerwono, to wtedy te zaznaczone na niebiesko ucinasz (i na odwrót):

Czyli robisz tak(wczesne M60, M60A0 ) :

 

3.jpg

 

Lub tak (późne M60, M60A2)

 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem!! Tylko ta wersja ,którą robie ma po 4 uchwyty z każdej flamy.

Te szerokie poziome

 

To niestety trzeba będzie dorobić, ehh jakaś firma mogłaby w końcu wypuścić jakąś nową , poprawioną serię M60, bo to co jest na rynku to nie dosyć , że wiekowe, to jeszcze sporo bubli ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się podoba.

Uchwyty udało mi się odciąć bez większych problemów,i zabrałem się za resztę czołgu (czarne plamy),do kompletu akcesorii maskujących doszedł jeszcze klej UHU.Odpowiednik BLU-TACKA.

Fotka z warsztaciku:

6b1756e524fadfbem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Powolutku ale do przodu,wreszcie udało mi się złożyć obydwie gąski.

Dobrałem też farbę, której będę używał do imitowania rdzy na czołgu.

Na chwilę obecną tak to wygląda:

DSCN1751.JPG

DSCN1753.JPG

DSCN1757.JPG

bypicasa2html.gif

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.