Jump to content

wiec4-13

Members
 • Content Count

  319
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Interests
  modelarstwo, dziewczyny, samochody
 • Occupation
  inżynier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poproszę o rezerwację: 18. DRAGON 6421 QUAD GUN TRAILER M55 - 70 zł Poszła wiadomość na Priv
 2. Witam, Ja mam tylko taką małą prośbę do uczestników/zwiedzających festiwal (oczywiście bardzo małego % ale jednak) o powstrzymanie się od używania słów wulgarnych przy okazji oglądania modeli. Może jestem staroświecki i nie Trendy ale gdy stoję z moim pięcioletnim synem i podziwiamy piękne modele naprawdę niesmaczne jest gdy ktoś kto stoi obok wali głośno teksty w stylu: "Kur.. ja pier...ale mi się nie chce kur. tego robić, ale ch.. zrobie to kur." - autentyczny cytat zasłyszany na festiwalu w Mińsku, ale dotyczy to też impez w całej Polsce a nawet na Moson'ie. Dziękuję za
 3. Witam, Przedstawiam wam owoc mojej półrocznej pracy: Model Tamiya wzbogacony o zestaw Eduarda, metalową lufę Dragona oraz gąski tego samego producenta. Figurki również pochodzą z zestawu Dragona. Szałas (domek?) wykonałem od podstaw z balsy. Życzę miłego oglądania.
 4. Witam, Dziękuję wszystkim za komentarze. W celu poprawy zgryzu u mojego samuraja przyglądałem mu się kilka razy i nijak nie mogę dość w jaki sposób na zdjęciu wyszedł tak jak wyszedł. Co do kwestii "tragicznych oczu" to mam nadzieję, że kolega który to stwierdził zaprezentuje -dołączając materiał zdjęciowy- sposób na realistyczne pomalowanie tego elementu. Jednocześnie postaram się zastosować do uwag odnośnie gwiazdy i kawałków trawy na gąsienicach. Na zakończenie pozostaje mi jeszcze raz podziękować za wszystkie uwagi i komentarze.
 5. Witam wszystkie koleżanki i kolegów. Chciałbym przedstawić moją ostatnią pracę czyli japoński czołg chi-ha z okresu walk na Pacyfiku. Zapraszam do oglądania i komentowania
 6. Dla tych co wiedzą i nie wiedzą jak wyglądają tokarki/frezarki , warsztat firmy RB wygląda tak: Źródło: rbmodel.pl Ale można do nich uderzyć z tymi gąskami bo na wspomnianej stronce jest taka oto informacja: tylko obawiam się że dotyczy wyłącznie żywicy.
 7. Z pamięci ale w internecie można znaleźć mnóstwo dokumentacji....
 8. Witam Przede wszystkim dziękuję wszystkim za komentarze. Gaski były kilkakrotnie cieniowane, jednak zgadzam sie że nie wyglądają najlepiej. Kwestia przetarć jest otwarta, ponieważ model nie jest przymocowany na stałe. p.a. Powierzchnia Antypoślizgowa? niestety została przykryta pigmentami dlatego jej nie widać: Dziewczyny przede wszystkim Brak anten spowodowany jest problemami technicznymi przy umieszczaniu dioramy w domowej gablocie. W moim archiwum znalazłem kilka fotek merkaw bez anten, wiec i taka kombinacja jest możliwa. Pozdrawiam
 9. Witam! Chciałbym przedstawić owoc mojej prawie rocznej pracy o Nazwie Merkava. Model powstał z zestawu Academy uzupełnionego zestawem Legenda(żywiczne kosze i kulki), lufką do 0,50 RB. "Załoga" pochodzi z zestawu Legenda. Żeby uprzedzić pewne komentarze, scenka jest wyłącznie moją interpretacją IDFu. i niemieć nic wspólnego z rzeczywistością. No to miłego oglądania!!!!!
 10. Polecam zestaw 35A93, jest bardziej uniwersalny. W modelu wykorzystasz zapinki Typ B. Pozdr.
 11. Witaj! Będę kibicował, bo sam mam ten model ukończony w 60%. Warto dokupić lufę RB i wymienić klamerki przy narzędziach na Aberowskie. Pozdrawiam.
 12. wiec4-13

  BTR-70

  Ze strony producenta: http://www.tigermodels.com/Shop/picserve.cgi?picserve=Soviet/355003Full.gif
 13. wiec4-13

  BTR-70

  W modelu zwezdy, pakowanym również przez Rewela opony wykonane są z jakiejś ruskiej pseudo gumy która reaguje z tworzywem rozpuszczając go. Nie wiem czy problem dotyczy wszystkich modeli tego producenta. Najlepiej zrób doświadczenie: połóż oponę na kawałku ramki i odczekaj tydzień-dwa. Jeśli nie będzie widać wżerów to wszystko okey. Pozdrawiam Ps. Żywiczne koła produkuje Tiger Model Design, dostępne były kiedyś w Jadarze.
 14. Witaj Co tam słychać na warsztacie? Mam do ciebie jedno pytanie, na jaki kolor malować pokrowce na koszach, na wieży i na kadłubie? Pozdrawiam
 15. wiec4-13

  BTR-70

  Kolego a sprawdziłeś czy opony nie rozpuszczają plastyku?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.