Skocz do zawartości

Peterbilt 377 A/E.


Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć!!

 

Kasiu który to Twój model bo widzę, że bardzo dobrze radzisz sobie

Jeżeli model ciężarówki to drugi. A jeśli chodzi o inne modele razem wzięte to.... hmmm dużo ich.

 

Ale wracam do mojej relacji. Oto co dziś zrobiłam skleiłam tylne podwozie (zawieszenie), przykleiłam do silnika kilka gratów, wkleiłam silnik do ramy oraz pomalowałam podkładem kilka części. Wszystko widoczne jest na zdjęciach. A oto i one:

 

d2f2afd2bd65879fm.jpg 60de5fb91fe273a5m.jpg d5c5d68cf6f30824m.jpg 2c2fd9faa8bfabb4m.jpg 233b5e9dd5775520m.jpg 47253a38986ec4e5m.jpg 9d17614f97b82dbfm.jpg

 

No i jak Wam się podoba

 

Pozdrowionka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!

Dalszy ciąg budowy mojego Petka.

Pomalowałam chłodnice jakieś rurki oraz wydech. Tak to mniej więcej wygląda:

e465617d66d7a695m.jpg

 

Powoli zaczynam bawić się z wnętrzem (jak widać posklejana jest także kabina oraz sleeper). Niedawno pomalowałam pierwszą warstwę farby.

a0939cd487a8f6fdm.jpg 099dbf451d86ce55m.jpg

 

A dziś skleiłam chłodnice, Którą przykleiłam do ramy i jeszcze kilka innych części, przykleiłam wydech. Tak to mi wyszło:

6b86686b8c22eb9em.jpg 32d51164b4a79e88m.jpg bdb7478469945c39m.jpg 24d03eb348a68d22m.jpg

 

Pomalowałam drugi raz wnętrze.

bd7e0166055fc34em.jpg

 

Skleiłam drugą część wydechu czyli chromowane rury wydechowe:

17a898b31752b191m.jpg.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że chociaż ktoś czuwa. Cieszę się że Ci się podoba, ale nie jeszcze nie malowałam lakierem. Tapicerka celowo ochlapana. .

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Kruger czuwa

 

Kabina wygląda jak malowana, dopóki nie przeczytałem w Twoim poście, że kabina jeszcze nie jest pokryta lakierem, byłem święcie przekonany, że właśnie tak było

 

A wnętrze jak dla mnie bomba

 

Pozdrawiam i czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Prace powoli idą naprzód. Dziś znów kombinowałam z wnętzrzem. Pomalowałam łóżko oraz skleiłam sleeper i kabinę wraz z wnętrzem. Mniej więcej tak wyglądają efekty mojej dzisiejszej pracy.

67dada3f1775a791m.jpg 4924824e04fa9ad2m.jpg cdf53d024616877am.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, kołderka po prostu klasa! Ogólnie wnętrze bardzo ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dziś pomalowałam karoserię oraz kilka innych części podkładem. Wszystko widoczne jest na tych oto dołączonych zdjęciach.

 

cde7aab353bdac57m.jpg 6889413e65afad0em.jpg 421cff29f9ce1a08m.jpg 8c05bca96d1e7706m.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowania ciąg dalszy tzn. pomalowana karoseria czerwoną farbą błyszczącą i inne częściochy, co widać na zdjęciach.

 

4b8bfb9210362b2dm.jpg c7c96c17909fc4bem.jpg

 

Skleiłam także zbiorniki paliwa.

 

608af3bcbf6edcbcm.jpg 759e08556c770f91m.jpg

 

Achaaaa!.... Dzięki za komentarze.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareście pomalowałam ostatnią warstwę farby teraz tylko polerowanie. A oto zdjęcie:

 

d1fea4727c5aafd3m.jpg

 

A tu co udało mi się zdziałać gdy już pomalowałam:

 

fa7545427b744b76m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu tylko ja pisze. Prace nad ciężarówką powoli dobegają końca. Dziś pomalowałam kilka szczegółów (mam nadzieję że już nic nie będę musiała malować) oraz przykleiłam to coś pod siodło i kratkę za kabiną.

Oto zdjęcia:

 

905122105620f896m.jpg a3594401e07e3f1fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że do posta z 7 lipca byłem pod dużym wrażeniem, jeśli chodzi o jakość wykonanej przez Ciebie pracy, teraz natomiast mam mieszane uczucia. Ten pomysł z pochlapanymi fotelami i tapicerką jakoś do mnie nie przemawia, malowanie kabiny nawet ujdzie, ale te obwódki dookoła drzwi (świetny pomysł ) musisz koniecznie poprawić.

Trzymam kciuki za dalszy etap prac, w szczególności nie mogę się doczekać jak w końcu osadzisz budę na ramie

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo ładnie Ci idzie, ta kabina. Oby tak dalej Kasiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Prace idą naprzód. Dziś udało mi się przykleić kilka części tzn. przykleiłam zbiorniki paliwa do ramy, wkleiłam szyby do kabiny oraz skliłam maskę. Do opisu dodaje oczywiście te oto zdjęcia:

 

b27db839c74eb162m.jpg 66c464e4717d2fc8m.jpg ecc2c44beb64c944m.jpg

 

Jutro postaram się zrobić coś więcej.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model prezentuje się bardzo przyzwoicie. Cały na pewno będzie robił wrażenie. Bardzo podobają mi się uszczelki. Na żywo prezentują się zapewne jeszcze lepiej niż na zdjęciach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.